CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Nejlepší doba na koupi nového domu je právě teď!

11. 11. 2020

Pokud uzavřete smlouvu na novou dřevostavbu Haas Fertigbau do 9. 12. 2020 můžete ušetřit! A navíc se už za rok můžete do svého nového domu stěhovat. Jestliže ale potřebujete více času například na pořízení pozemku, či vyřízení veškerých nezbytných formalit, prodlužujeme garanci současné ceny až do 31. 5. 2022! 

Nejvyšší německá kvalita

Díky přesunu výroby do rozsáhlých a vysoce automatizovaných výrobních kapacit v německém Falkenbergu, přinášíme zákazníkům nesporně lepší finální produkt a vyšší rychlost dodávek. Vysokou kvalitu materiálů a bytelné provedení certifikovaného konstrukčního systému Thermo-Protect® podtrhuje rychlost výroby a výstavby, kdy s Haas Fertigbau můžete bydlet do roka po podpisu smlouvy.

Jak ušetřit?

Nejvyšší kvalita použitých materiálů a stále se zvyšující ceny vstupních nákladů sebou přinášejí nezbytné zdražení. Pokud ale do 9. prosince 2020 uzavřete Smlouvu o dílo na vámi vybraný rodinný dům, zafixujeme vám současnou nižší cenu dokonce až do 31. 5. 2022!!! Vy tak získáte čas na vyřízení veškerých formalit a zajištění financování nového domu. Zároveň můžete využít bonus 100 000 Kč na na novou kuchyň. Podmínkou je převzetí spodní stavby pracovníkem HF do 15. 12. 2021.
Neváhejte a včas se obraťte na naše obchodní zástupce nebo přímo na obchodní centrum přes kontaktní formulář.

Nejen, že u nás máte jistotu, že všechny domy Haas Fertigbau splňují požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, ale navíc normy daleko přesahují a vy tak můžete v budoucnu šetřit ještě více, díky nízkým nákladům na energie.

Vyberte si dřevostavbu u nás!

Vybírat můžete z nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho individuálního projektu.

Na co se Haas Fertigbau můžete spolehnout?:

  • Na vysokou kvalitu použitých materiálů i provedení
  • Na certifikovaný konstrukční systém Thermo-Protect®
  • Na rychlost výroby a výstavby - můžete bydlet do roka od podpisu smlouvy, samotná stavba pak trvá 60 až maximálně 80 pracovních dnů
  • Na transparentní financování, kdy zálohy jsou přesně popsány ve smlouvě o dílo. S naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou navíc můžete získat financování ještě výhodněji
  • Na pevné záruky, kdy na statiku domu poskytujeme záruku 30 let, 3 roky je standardní záruka na celý dům
  • Na širokou nabídku typových rodinných domů bungalovů i patrových rodinných domů
  • Na individuální plánování, kdy každý náš dům je domem na přání, postavíme vám ale i dům na základě úplně individuálního projektu.
  • Na prvotřídní servis, kdy individuálně přistupujeme ke každému zákazníkovi. Provedeme vás celým procesem a na konci vám předáme klíč od vytouženého domova.

Neustále inovujeme

Dřevostavby Haas Fertigbau, to je tradice a dlouholeté zkušenosti. Na evropském trhu působíme téměř 50 let a máme na kontě přes 50 000 staveb. Rozhodně ale nepřešlapujeme na místě, nabídka rodinných domů se neustále rozšiřuje a stávající typy se vylepšují. Stejně tak se vylepšují konstrukční systémy, které garantují vynikající koeficient prostupu tepla, takže v zimě ušetříte drahou energii, zatímco v horkém létě se váš dům nepřehřeje. Perfektní akustika a zvuková izolace jsou trumfem  společnosti Haas Fertigbau.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Den otevřených dveří 16.1.2021

Den otevřených dveří 16.1.2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.