Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

TECHNOLOGIE

Vždy klademe zásadní důraz na kvalitu a rychlost výstavby certifikovaným systémem, nízkou energetickou náročnost stavěných dřevostaveb, zdravotní nezávadnost používaných materiálů a šetrnost k životnímu prostředí.

VNĚJŠÍ STĚNY

Jedním z klíčových prvků každého domu jsou vnější stěny. Jejich důležitou úlohou je, aby dům odolal mrazivým i horkým měsícům, uchoval pro obyvatele komfortní tepelnou pohodu uvnitř domu a ušetřil jim rovněž peníze za energie. V případě montovaných dřevostaveb Haas Fertigbau platí všechny tyto body beze zbytku.
Rodinné domy uchovají zásluhou použitého konstrukčního systému stabilní teplotu v létě i zimě a uspořené finance díky nim opravdu poznáte.
O tepelný komfort a nízké náklady na energie se starají certifikované vnější stěny Thermo-Protect®, které jsou vybaveny Klima-kontroll membránou. Klima-kontroll membrána reguluje průchod vodní páry (vlhkosti) a zároveň zaručuje dokonalou vzduchotěsnost (neprůvzdušnost) obvodové konstrukce. Výrazně tak přispívá k uživatelskému komfortu staveb Haas Fertigbau.

SYSTÉM THERMO-PROTECT®

S KLIMA-KONTROLL MEMBRÁNOU

VÝHODY SYSTÉMOVÝCH STĚN

THERMO-PROTECT®

Dvojité opláštění obvodových stěn a příček

umožňuje vyšší zatížení těchto konstrukcí. Můžete zavěsit kuchyňské skřínky, televizi, police a nebudete potřebovat žádné speciální kotvící prostředky.

Špičkové tepelněizolační vlastnosti

rodinných domů Haas Fertigbau díky promyšlené kombinaci dřevěných nosných prvků a izolačních materiálů bez tepelných mostů.

Vysoký akustický komfort

díky dvojitému opláštění obvodových stěn a vnitřních příček. Vzduchová a kročejová neprůzvučnost stěn a stropních konstrukcí je na špičkové úrovni a přináší tak našim zákazníkům kýžený klid pro odpočinek.

Maximální stupeň prefabrikace

umožňuje dodat na stavbu kompletní stěnový panel včetně zabudovaných oken s vnějšími parapety a dveří. Minimalizuje se tak možnost proniknutí nežádoucí vlhkosti nebo zatečení do stěny přímo na stavbě.

Dvouvrstvá vyztužená organická omítka

chrání obvodové konstrukce od prvního dne na stavbě. První vrstva včetně výztuže se nanáší již ve výrobě a chrání tak stěny před deštěm, sněhem, slunečním zářením a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy. Druhá vrstva se nanáší ručně na stavbě a umožňuje zákazníkům volit libovolnou barvu fasády.

Dřevěné konstrukční materiály

v obvodových stěnách a příčkových konstrukcích jsou z lepeného dřeva (KVH hranolů). Tyto materiály nepodléhají rozměrovým změnám a jiným deformacím. Dřevo pochází z domácích lesů a je certifikováno PEFC.