MALÉ BYTOVÉ DOMY

Načíst další

Postavte s Haas moderní bytový dům

Stavíte bytový dům? Nabídneme vám vlastní prostor pro všechny generace – od vnoučat po prarodiče.

Vybudujte společný domov pro několik rodin nebo individuálních nájemníků pod jednou střechou. Připravili jsme si pro vás různé typy domů. Zaujali jsme vás? Inspirujte se a využijte flexibilních možností montovaných dřevostaveb. 

 

Dům pro několik generací

Sníte o prostorném montovaném domě, který pojme více rodin nebo nájemníků? Pak přesně pro vás může být bytový dům od Haas Fertigbau to pravé! Nechte se inspirovat různými podobami a variantami domů, které jsme již pro své zákazníky postavili. S montovaným domem od Haas získáte vždy maximální volnost jak při plánování vnitřních dispozic, tak při samotné stavbě domu. Pohodlí pro všechny nájemníky je přitom samozřejmostí.

Realizace bytových projektů v montované dřevostavbě je bezpečnější, rychlejší a kvalitnější.

  • BEZPEČNĚJI

Získáte maximální přehled nad rozpočtem a plánováním projektu. Všechny služby jsou předem jasně definované, všechny ceny a lhůty jsou pevně dané a neměnné.

Vysoký stupeň prefabrikace komponentů minimalizuje riziko zpoždění způsobeného počasím. Osvědčené a racionálně navržené procesy zaručují, že projekt bude realizován přesně podle plánu.

  • RYCHLEJI

Jednoznačnou výhodou montovaných domů Haas může být ve srovnání se zděnými domy především výrazně kratší doba výstavby. Vysoký stupeň prefabrikace, suchý proces samotné realizace dřevostavby a jasně definované a načasované výrobní procesy umožňují rychlý postup výstavby a její rychlé dokončení a kolaudaci již do 8 měsíců.

Vysoký stupeň prefabrikace usnadňuje náročnou logistiku na stavebním pozemku, pomáhá vyřešit problémy s nedostatkem místa na staveništi a znatelně snižuje hlukovou a prašnou zátěž okolí, která jinak bývá na větších stavbách obvyklá. Díky krátké době výstavby se rovněž výrazně snižují náklady na případné mezifinancování budovaných obytných komplexů. 

  • LÉPE

Dřevo je unikátní prvotřídní stavební materiál – je přírodní, udržitelné a zdravotně nezávadné. Dřevo má výborné statické parametry, unikátní tepelněizolační vlastnosti a nabízí příjemné vnitřní klima.

Neustálý a nikdy nekončící vývoj jednotlivých komponentů a systémů, společně se standardy průmyslové výroby montovaných konstrukcí zajišťují vysokou úroveň kvality. Při všech stavebních projektech vycházíme z dlouholetých zkušeností s průmyslovou výstavbou založenou na montovaných konstrukcích a také s výzkumem a vývojem v oblasti používaných technologií, postupů a materiálů. To především znamená, že nové projekty nezačínáme od nuly, ale můžeme se spolehnout na osvědčená řešení.

Průmysl montovaných staveb se dlouhodobě zasazuje o inovace stavebních procesů a technologie budov. Bytové projekty založené na montovaných dřevostavbách v posledních letech určují standardy energetické účinnosti budov a využití inovativních technologií.

Číst dále...
Povolit vše