SLUŽBY - STAVBA DOMU

Stavební systém rodinných domů Haas Fertigbau umožňuje výstavbu v různém rozsahu - od dodávky hrubé stavby až po dokončení dřevostavby kompletně na klíč. Výhodou je i možnost kombinace různých rozsahů, například podle podlaží.

HAAS COMPLETE
"na klíč"

Stupeň dokončení Haas COMPLETE, neboli "na klíč" je šitý na míru klientům, kteří chtějí využít veškerého komfortu kompletní dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dům dokončený na klíč je budoucím uživatelům předán ve stavu umožňujícím okamžité nastěhování.

V ceně domu COMPLETE jsou zahrnuty podlahy včetně finální krytiny, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na WC, vnitřní dveře a veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet. Součástí standardního vybavení je i tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění.

HAAS ECONOMY
"k dokončení"

Rodinný dům ve stupni dokončení Haas ECONOMY je téměř dokončená stavba. Obsahuje vše, co by pro budoucí uživatele mohlo být náročné k dokončení a zároveň nabízí dostatečný prostor pro originalitu a kreativitu.  

V domě je instalována kompletní a funkční elektroinstalace, systém ústředního vytápění, rozvody vody a odpadů pro všechny zařizovací předměty. Jsou opláštěny a zatepleny stropní a střešní konstrukce a dokončené jsou akumulační a akustické monolitické konstrukce podlah. Zvenku je dům dokončený ve stupni ECONOMY zcela stejný, jako dům dokončený na klíč (COMPLETE). Na budoucích uživatelích zbývá pouze interiér a v něm dokončení finálních povrchových úprav podlah, stěn, stropů, instalace vysněných zařizovacích předmětů a osazení vnitřních dveří.

HAAS BASIC
"to hlavní je zařízeno"

Stupeň dokončení Haas BASIC je určen pro ty, kteří se chtějí podílet na stavbě svého nového domu a šetřit tak svoji peněženku. Vše kromě nosných konstrukcí, příček, střechy nebo oken a vstupních dveří můžete dokončit „svépomocí“, případně koordinací menších dodavatelů ve vlastní režii.

V domě dokončeném ve stupni BASIC najdete veškeré vnitřní příčky, které jsou již i u tohoto stupně dokončení stavby opatřeny oboustranným dvojvrstvým akustickým opláštěním. Hotová je i příprava pro elektroinstalaci a zdravotechniku včetně všech potřebných PU bloků, které jsou předem ve výrobním závodě instalovány do vnitřních stěn. Bez zásahu do konstrukce stěn tak můžete vše potřebné pohodlně napojit na vnitřní rozvod teplé a studené vody a odpadů. Zvenku je dům ve stupni dokončení BASIC stejný jako dům ve stupni dokončení COMPLETE (na klíč).

 

Spodní stavba

Konečná cena spodní stavby (základové desky) je závislá na stavebním pozemku
(na geografických a geologických podmínkách, přístupnosti apod.).

Cenu každému klientovi vypočítáme individuálně na základě projektu spodní stavby, který je v ceně rodinného domu.

 

Rozsah prací a dodávek Haas
Basic
Haas
Economy
Haas
Complete
Vnitřní a vnější stěny
Konstrukce střechy
Střešní krytina, okapy, hromosvod
Venkovní omítka
Okna a dveře
Venkovní parapety
SDK na vnitřních stěnách
Příprava pro rozvod inženýrských sítí
Betonová podlaha  
Izolace ve stropě/střeše  
Schodiště  
SDK na stropě  
Elektroinstalace včetně rozvaděče vč. komplet zásuvek a vypínačů  
Půdní stahovací schůdky  
Vnitřní parapety  
Topení a ohřev TUV vč. komínu  
Zatmelení a zbroušení SDK    
Malba    
Obklady a dlažby v koupelnách a WC    
Zařizovací předměty v koupelnách a WC    
Podlahové krytiny vč. soklů    
Vnitřní dveře    

 

a Jak stavíme?

Jak se staví dřevostavba

fotoseriál Krok za krokem

Souhlasím