Účelové stavby

Z výhod dřevostaveb těží i podniky či obce. Řada investorů z komerčního sektoru i samospráv řeší výstavbu hal, průmyslových a zemědělských budov nebo mateřských školek. Dřevostavby jsou nízkoenergetické, takže šetří investorům v pozdějším provozu náklady. Navíc certifikovaný systém Haas Fertigbau umožňuje postavit i rozsáhlejší dřevostavbu velmi rychle.

Načíst další
Načíst další
Načíst další
Načíst další
Načíst další

Dřevěné konstrukce

Haas Fertigbau

Haas Fertigbau navrhuje konstrukce ve všech statických schématech. Těmito konstrukcemi je možné překlenout značná rozpětí a tvar konstrukce lze přizpůsobit téměř jakémukoliv přání zákazníka. Dřevěné konstrukce jsou využitelné také v dalších obměnách – například jako lávka přes potok. Výhodou je dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu. Naši odborní technici Vám pomohou vybrat optimální řešení právě pro vaši stavbu – ať už se jedná o tradiční tesařský krov, příhradové sbíjené vazníky nebo lepené lamelové konstrukce.

Zemědělské stavby

Haas Fertigbau

Asi každého zemědělce a farmáře, který chová užitková zvířata, velmi zajímá zdravé prostředí stavěných staveb, které zajišťuje optimální vnitřní klima, dostatek čerstvého vzduchu a světla. Naše zemědělské halové objekty za tím účelem realizujeme s různými typy obvodových i vnitřních stěn, opláštění a střešních konstrukcí. Konstrukční systém HAAS umožňuje vytvářet nejen otevřená ustájení, ale také kompletně zateplené stavby.

Halové stavby

Haas Fertigbau

Technologie montovaných dřevostaveb dovoluje postavit prakticky jakoukoliv budovu, aniž by se prodloužila rychlost výstavby. Dřevostavby tedy mohou sloužit i jako sportovní haly, bazény, jízdárny, kravíny a další průmyslové či zemědělské objekty. Pro zemědělské, průmyslové i sportovní stavby jsou použity konstrukce z lepeného lamelového dřeva. Podívejte se na vybrané dřevostavby, které už Haas Fertigbau v České republice postavil.

Mateřské školy

Haas Fertigbau

Pokud chtějí obce rychle zajistit dostatečný počet míst ve školkách či školách, je pro ně nejlepším řešením právě technologie montovaných dřevostaveb, neboť samotná stavba mateřské školy trvá od převzetí staveniště do předání klíčů pouhých 5 měsíců. Dřevostavby je možné využít i pro kancelářské prostory pro místní úřady, zdravotní střediska, domy s pečovatelskou službou, sociální byty, klubovny, družiny a společenská a kulturní centra. Nejde přitom o nic nového – společnost Haas Fertigbau během několika desítek let postavila už celou řadu takových komunálních budov po celé republice. Prohlédněte si některé z nich.

Povolit vše