LEPŠÍ FINANCOVÁNÍ

Financování se bát nemusíte

S Haas Fertigbau máte vždy jistotu, že smluvní ceny zůstávají po celou dobu pevné a neměnné. Podle smlouvy vám cenu nového domu garantujeme 12 měsíců od data jejího podpisu do data zahájení stavby. Garance ceny je samozřejmě platná i po dobu výstavby. Nemůže se tedy stát, že by byla cena domu navýšena a vám kvůli tomu došly předčasně finance.

Financování se bát nemusíte. Díky úzké spolupráci s bankami vám pomůžeme zajistit ve zjednodušeném procesu velmi výhodný hypoteční úvěr s bezkonkurenčními podmínkami a nyní vám navíc se splácením hypotéky pomůžeme díky akci Nová dotovaná hypotéka 1,99 % p.a.

S námi se vysokých hypotečních úroků už obávat nemusíte. Vaši cestu za lepším bydlením vám usnadníme díky akci
Nová dotovaná hypotéka 1,99 % p. a.*
Akce platí do 31. 7. 2023

Financujte stavbu vysněného
domu jednoduše a v klidu

Modrá pyramida

Obraťte se na hypoteční expertku:
Ing. Martina Vomáčková
tel.: +420 737 213 527
martina.vomackova@golemfinance.cz

Transparentní financování s Haas

Jednotlivé platby probíhají v souladu s přípravnými, resp. realizačními činnostmi. Součástí každé smlouvy o dílo je i splátkový kalendář a v něm přesně popsané veškeré zálohy. Po podpisu smlouvy hradíte vstupní poplatek 4 % z celkové ceny domu, 14 dní po odsouhlasení stavebního popisu rodinného domu a uzavření dodatku ke smlouvě o dílo pak 5 % z konečné ceny, 14 dní po převzetí základové konstrukce doplatíte cca třetinu konečné ceny domu. Pokud stavbu financujete úvěrem, měli byste být schopni ještě před začátkem montáže doložit finanční prostředky – ale hypoteční banky už umějí financovat montované domy, takže zde žádné překážky nejsou.

Rodinné domy HAAS FERTIGBAU
je možno financovat:

 • Hotovostními
  prostředky
 • Prostředky získanými
  z hypotéčního úvěru  
 • Prostředky získanými z úvěru
  ze stavebního spoření  
 • Kombinace všech
  uvedených způsobů

Nezdá se Vám žádná varianta?

Na financování Vašeho bydlení
se s námi dá domluvit!

Kontaktujte nás!

Povolit vše