CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Chcete s námi pracovat na zajímavých projektech?

Podívejte se na jaké pracovní pozice aktuálně vypisujeme výběrová řízení. Těšíme se na spolupráci s Vámi! I Vy se můžete stát členem týmu Haas Fertigbau!

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ MÍSTA V HAAS FERTIGBAU

Senior Dynamics Ax Softwaredeveloper (M/W/D)

Czech Republic

For Haas Group, based in the Czech Republic

We are looking for a Microsoft Dynamics Ax Software Developer (m/d/w), based in the Czech Republic is a member of the Haas Group IT-team. We value our employees and in addition to our competitive salaries, we offer a competitive benefit package to our talented team.

The aim of the position is to plan and program software modules and to adapt them to the respective tasks. The programmer will develop custom scripts and applications based on our project priority list, regularly test applications, create software patches and perform routine system maintenance.

Your essential duties

  • Leading role in the development, implementation and acceptance of change requests and requirements for the introduction, integration and expansion of IT solutions in coordination with Release Management
  • Operation Microsoft Dynamics AX
  • Work in the core environment Microsoft Dynamics AX 2009 / Dynamics 365
  • Assumption of project tasks during the introduction of Dynamics 365

Be a part

Haas is a family-owned company that has been planning, producing and constructing detached, commercial and industrial buildings as well as agricultural buildings in timber and hybrid construction as part or full-range suppliers in the upper segment for more than 40 years. Haas has around 1,000 employees at three locations in Germany, Austria and the Czech Republic. The name Haas stands for high quality and professional know-how. Become part of the Haas family.

Use skills

  • University of Applied Sciences and 2 to 3 years of professional experience OR comparable education
  • Comprehensive understanding of software architectures and applied IT technologies, in particular Microsoft technologies in a defined portfolio of core systems
  • In-depth understanding of solutions in the Microsoft Dynamics AX environment
  • Consulting and development skills in Microsoft Dynamics 365 with a focus on finance, retail and logistics, retail, procurement and e-commerce
  • Developer skills in MSSQL, C# as well as X++ are absolutely necessary
  • Very good knowledge of operational and organisational processes and contexts
  • Good communication and project implementation skills as well as very good English
  • German desirable

Your experience

  • Several years of experience in the development of Dynamics AX modules and the required programming languages
  • Optimisation and further development of the AX solution used
  • Collaboration in company projects
  • Realization of interfaces between the systems

Your personality

  • ability to work in a team
  • self-motivation
  • dependability
  • Cost and quality awareness

Sound interesting?

Interested candidates must send a Cover Letter, in English identifying how your background, skills and experience match our Job Description including your salary requirements.

Haas GmbH & Co. Beteiligungs KG
Personalabteilung
Industriestraße 8
D-84326 Falkenberg

Telefon +49 8727 18-474
Telefax +49 8727 18-419
Bewerbung@Haas-Group.com

Konstruktér pro oddělení „přípravy výroby rodinných domů a průmyslových staveb“.

Haas Fertigbau GmbH D-84326 Falkenberg

Naše nabídka:

  • Pracovní pozice s dlouhodobou jistotou
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pracovní uplatnění v dynamicky expandující firmě
  • Pracovní smlouva s českým firemním subjektem s dlouhodobým pracovním nasazením v německé centrále ve Falkenbergu

Vaše úkoly:

  • Vypracování výrobní dokumentace včetně konstrukčních detailů
  • Vypracování předběžných nabídek
  • Objednávky materiálů pro jednotlivé stavby
  • Vypracování kusovníků výrobních dílů

Váš profil:

  • Dokončené středo - popř. vysokoškolské vzdělání jako konstruktér dřevěných konstrukcí nebo příbuzných oborů
  • Samostatné analytické myšlení a jednání
  • Zkušenosti poz. stavebnictví popř. z staveb dřevěných konstrukcí
  • Uživatelské znalosti MS – Office a CAD programů (3D a 2D) – nejlépe CADWORK
  • Dobré komunikační vlastnosti a předpoklady pro teamovou práci
  • Dobré znalosti německého jazyka (písemná i komunikační forma nutná)

Pokud Vás nabídka oslovila spojte se s:

HAAS FERTIGBAU GmbH
Industriestr. 8
D-84326 Felkenberg

bewerbung@haas-group.com

Konstruktér dřevěných konstrukcí

Výrobní závod Chanovice

Místo výkonu zaměstnání:
Chanovice 102, 341 01 Horažďovice

Náplň práce:
- zpracování nabídkové, konstrukční a výrobní dokumentace sbíjených vazníků a dřevěných střešních konstrukcí

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru
- znalosti v oboru staveb
- znalost programů MS OFICE + MITEC nutností
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita
- nutnost týmové spolupráce

Výhody:
- praktická zkušenost s navrhováním, případně realizací staveb

Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na zrealizovaném zakázkové objemu
- zázemí nadnárodní skupiny
- možnost zahraničních stáží
- pracovní zkušenosti s nejnovějšími poznatky v oboru

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu:
Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., Chanovice 102, 341 01  Horažďovice,
e-mail: ladislav.kamenik@haas-fertgbau.cz, tel.: +420 372 483 892

Finanční kontrolor

Sídlo společnosti - Chanovice

Náplň pracovní pozice:

  • - Spolupráce na přípravě měsíčních a ročních finančních výkazů
  • - Příprava finančních plánů a odhadů (rozpočty, cash-flow, KPIs atd.)
  • - Kontrola nákladů jednotlivých středisek, nákladových jednotek vč. kontroly a rozborů nákladů jednotlivých obchodních případů
  • - Spoluvytváření cenových a nákladových výrobkových kalkulací
  • - Aktivně podpora managementu při vývoji opatření k dosažení cílů v nákladové oblasti a jejich důsledného sledování
  • - Kontrola finančního zajištění jednotlivých zakázek a projektů
  • - Práce v úzké koordinaci s controllerem na německé centrále

Požadavky na kandidáta:

  • - Mít ukončené vzdělání se zaměřením na účetnictví/controlling nebo srovnatelné
  • - Mít matematické a logické myšlení i podnikatelské uvažování
  • - Být odolný/á, komunikativní, zdravě asertivní a týmový
  • - Mít velmi dobré uživatelské znalosti MS Office, zejména Excelu
  • - Bez potíží komunikovat na pracovní úrovni v německém jazyce

Další informace:

  • - Práce: plný úvazek
  • - Místo: Chanovice 102, okres Klatovy
  • - Nástup: po domluvě 4 Q 2019

Nabízíme:

  • - Samostatnou a odpovědnou pozici ve stabilní německé firmě
  • - Pozici pravé ruky finančního manažera v manažerském týmu silného koncernu
  • - Osobní a odborný rozvoj při spolupráci s německou centrálou
  • - Atraktivní finanční ohodnocení
  • - Práci v rodinné a kolegiální atmosféře

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce na adresu: milada.makulova@haas-fertigbau.cz

Pracovník výroby

Nabízíme:

- Moderní pracovní prostředí
- Jednosměnný provoz
- Možnost přesčasových hodin s příplatkem
- Odměňování dle platové směrnice (možnost zvyšování platových tříd)
- Přítomnostní prémie
- Stravování v závodní jídelně
- Stravenky 65 Kč s příspěvkem

V případě zájmu nás kontaktujte:

Volejte: +420 731 542 339,
nebo kontaktujte personální oddělení naší společnosti:
Adresa: Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., Chanovice 102, 341 01 Horažďovice.
e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz

Pracovník na montáže rodinných domů

Nabízíme:

- Po zapracování nadstandardní hodnocení
- Zajímavá a různorodá práce v dobrém kolektivu
- Realizace různorodých projektů
- Zajištění dopravy a slušného ubytování
- Příspěvek na stravování
- Dodatková dovolená
- Týdenní pracovní doba

Volejte:+420 731 542 339,

VŠE O DŘEVOSTAVBÁCH

Den dřevostaveb 5.10.2019

V sobotu 5.října pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) již šestý ročník akce „Den otevřených dřevostaveb“ pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují.

Akční rodinné domy, ušetřete až 150 000 Kč

Pokud uzavřete smlouvu na jeden z akčních domů Haas Fertigbau do 31. října 2019 můžete využít akční nabídky a ušetřit!

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Rodinné domy Haas Fertigbau již dnes splňují požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které vejdou v platnost 1. 1. 2020

Navštivte naše vzorové domy 21.9.2019

Přestože společnost Haas Fertigbau bude mít svojí expozici na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH, otevíráme také naše vzorové domy.

FOR ARCH 17. – 21. 9. 2019

Veletrh FOR ARCH se blíží a my na něm letos nebudeme chybět! Největší tuzemský stavební veletrh se koná na svém tradičním místě v PVA Expo Praha v Letňanech od 17. do 21. září 2019.