Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Chcete s námi pracovat na zajímavých projektech?

Podívejte se na jaké pracovní pozice aktuálně vypisujeme výběrová řízení. Těšíme se na spolupráci s Vámi! I Vy se můžete stát členem týmu Haas Fertigbau!

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ MÍSTA V HAAS FERTIGBAU

Projektant / stavební konstruktér CAD

Klostermannova 629, 342 01 Sušice

Místo výkonu zaměstnání:
Haas Fertigbau s.r.o.

Naše nabídka:

- Pracovní pozice s dlouhodobou jistotou
- Moderní pracovní prostředí
- Pracovní uplatnění v dynamicky expandující firmě
- Mzda 30 000 až 40 000 Kč
- Měsíční / roční odměny
- Pět týdnů dovolené

Vaše úkoly:

- Vypracování výrobní dokumentace včetně konstrukčních detailů
- Vypracování předběžných nabídek
- Objednávky materiálů pro jednotlivé stavby
- Vypracování kusovníků výrobních dílů

Váš profil:

- Dokončené středo - popř. vysokoškolské vzdělání jako konstruktér dřevěných konstrukcí nebo příbuzných oborů
- Samostatné analytické myšlení a jednání
- Zkušenosti poz. stavebnictví popř. z staveb dřevěných konstrukcí
- Uživatelské znalosti MS – Office a CAD programů (3D a 2D) – nejlépe CADWORK
- Dobré komunikační vlastnosti a předpoklady pro teamovou práci
- Německý jazyk výhodou, případně anglický jazyk na úrovni B1

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu:
Haas Fertigbau s.r.o., Klostermannova 629, 342 01 Sušice

e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz , tel. + 420 731 542 269

Autorizovaný obchodní zástupce

Jihočeský kraj

Víte o čem je obchod a baví Vás pracovat s emocemi?
Dokážete se nadchnout pro kvalitní a tradiční produkt?
Chcete se podílet na vytváření a budování domovů?
Máte dost elánu a odhodlání prosadit se v náročné konkurenci?
Pak hledáme právě Vás!

Co na Vás čeká?
Prodej německých rodinných domů se širokými možnostmi jejich úprav podle potřeb budoucích obyvatel.
Budete zodpovídat za splnění obchodních výsledků a za péči o zákazníky ve svěřeném regionu.

Právě hledámeAUtorizovaného obchodního zástupce pro oblast:

Co od Vás očekáváme?

  • - prokazatelné prodejní výsledky a praxi v prodeji alespoň 3 roky
  • - vztah k bydlení, domům a ke stavitelství
  • - samostatnost v řízení vlastní práce
  • - aktivní hledání nových zákazníků a vhodných lokalit
  • - chuť se neustále zlepšovat ve všem co děláte

Co budete potřebovat?

  • - živnostenské oprávnění na zprostředkovatelskou nebo obchodní činnost
  • - vzdělání SŠ a vyšší
  • - vlastní auto a mobil
  • - umět pracovat v MS Office na běžné uživatelské úrovni

Co pro Vás bude výhodou?

  • - praktická zkušenost s navrhováním, případně s realizací staveb
  • - znalost konstrukcí dřevostaveb
  • - znalost stavební legislativy
  • - znalost práce v CRM systému a Office 365

Co od nás můžete získat?

  • - zázemí tradiční nadnárodní skupiny
  • - vlastní region
  • - nadstandardní finanční ohodnocení formou provize z uzavřených obchodů
  • - marketingovou, obchodní a technickou podporu
  • - možnost využívat naše vzorové domy
  • - zaškolení na danou pozici v rozsahu 20ti pracovních dnů
  • - mobilní kancelář Office 365

Dělník v dřevovýrobě

Oselce 125, 335 46

Oselce 125, 335 46 Oselce

Očekáváme:

  • - Manuální zručnost
  • - Vyučení nebo delší praxi
  • - Dobrý zdravotní stav
  • - Chuť pracovat s dřevěným stavebním materiálem pro rodinné domy a další dřevostavby (výroba vazníků a dřevěných panelů)

Nabízíme:

  • - Pracoviště Oselce
  • - Jednosměnný provoz
  • - Příjemné pracovní prostředí
  • - Možnost stravování + stravenkový paušál (60 Kč/den)
  • - Zajímavou měsíční mzdu
  • - Měsíční a roční odměny
  • - Pět týdnů dovolené

e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz , tel. + 420 731 542 269

Dělník v dřevovýrobě v Německu

Falkenberg, Německo

Hledáme spolupracovníky do Německa! Pracujete rádi se dřevem? Těší Vás dobře odvedená práce? Domluvíte se Německy?

Co budete dělat:

  • - Výroba a konstrukce stěnových, stropních a střešních prvků v dřevěných konstrukcích
  • - Výroba prvků a dřevěných konstrukcí
  • - Měření, rýsování a příprava nosníků, desek a panelů
  • - Výroba a montáž dřevěných obkladů, latí a obkladů
  • - Instalace oken a dveří domu do prefabrikovaných stěn
  • - Omítky stěn
  • - Obsluha výrobních strojů a systémů
  • - Výroba komponentů podle objednávky a závěrečná kontrola rozměrů
  • - Kontrola a dodržování požadavků na kvalitu v souladu se specifikací a výrobní zakázkou

Požadovaná kvalifikace a dovednosti:

  • - Dokončené vzdělání v oboru stavebnictví, jako je tesař nebo zedník, případně člověk s dostatečnou praxí na obdobné pozici
  • - Nezávislá a pečlivá práce
  • - Schopnost komunikovat a pracovat v týmu na pracovišti
  • - Dobrá znalost němčiny

Pracovní podmínky:

  • - Německá pracovní smlouva
  • - Pracovní doba 40 hodin / týden bez přestávek, většinou ve 2 směnách (časná a pozdní)
  • - Mzda v závislosti na kvalifikaci, nasazení a profesionálních zkušenostech (mezi 12 € a 15 € - hrubá mzda)
  • - Konto pracovní doby
  • - Jídelna na místě
  • - Pracovní oděvy
  • - 30 dnů dovolené za kalendářní rok
  • - Pomoc při hledání ubytování. Jsme ve spojení s pronajímateli, kteří poskytují dočasné ubytování na prvních pár měsíců

Rozpočtář-přípravář výroby

  • - Pracovní pozice s dlouhodobou jistotou
  • - Moderní pracovní prostředí
  • - Pracovní uplatnění v dynamicky expandující firmě

Vaše úkoly:

  • - Kalkulace domů
  • - Nákladové kalkulace
  • - Rozpočet ceny montáží
  • - Evidence nákladů na reklamace
  • - Příprava podkladů pro nákup
  • - Kalkulace základových desek
  • - Práce s projektem, příprava podkladů pro objednávky
  • - Komunikace s externími rozpočtáři

Váš profil:

  • - Dokončené vzdělání stavebního směru, praxe vítána
  • - Samostatné analytické myšlení a jednání
  • - Uživatelské znalosti MS – Office, rozpočtový program (RTS nebo Calida)
  • - Dobré komunikační vlastnosti a předpoklady pro teamovou práci
  • - Dobré znalosti německého jazyka (písemná i komunikační forma nutná)

Pracovník na montáže rodinných domů

Česká republika

Nabízíme:

  • - Po zapracování nadstandardní hodnocení
  • - Měsíční a roční odměny
  • - Náborový příspěvek ve výši 30 000,- Kč
  • - Zajímavá a různorodá práce v dobrém kolektivu
  • - Realizace různorodých projektů
  • - Zajištění dopravy a slušného ubytování
  • - Diety vyšší než je standard pro soukromý sektor
  • - 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená
  • - Týdenní pracovní doba

V případě zájmu nás kontaktujte:

Volejte: + 420 731 542 269
nebo kontaktujte personální oddělení naší společnosti:
Adresa: Haas Fertigbau s.r.o., Klostermannova 629, 342 01 Sušice

e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz

Dělník montáží dřevostaveb v Německu

Německo

Hledáme nové spolupracovníky do Německa. Jste šikovný a zručný? Nevadí Vám cestování? Domluvíte se německy?

  • - Příprava a zabezpečení staveniště
  • - Montáž a montáž prefabrikovaných stavebních materiálů na staveništi
  • - Instalace stěn a stropů
  • - Provádění vnitřních úprav a sádrokartonových prací

Požadavky na kvalifikaci a zkušenosti:

  • - Dokončené vzdělání v oboru stavebnictví, jako je tesař nebo stavební dělník, případně dlouholetá zkušenost na obdobné pozici s uvedenými činnostmi
  • - Pečlivost
  • - Mobilita a flexibilita
  • - Vysoká ochota cestovat také do sousedních zemí
  • - Skvělá schopnost pracovat v týmu

  • - Sestavení pracovní doby 40 hodin / týden bez přestávek, většinou do čtvrtka večera; pátek volno
  • - Mzda v závislosti na kvalifikaci, nasazení a profesionálních zkušenostech (mezi 13,50 EUR a 15,50 EUR hrubého)

VŠE O DŘEVOSTAVBÁCH

Češi staví více dřevostaveb

Navzdory loňskému útlumu ve stavebnictví počet dřevostaveb vzrostl. V roce 2020 v České republice mírně přibylo rodinných domů dřevostaveb, konkrétně o osmdesát sedm, a to navzdory poklesu stavebního trhu v důsledku koronavirové krize. Ukázaly to statistiky Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Jeden dům dva Dny otevřených dveří. Zajímáte o stavbu dřevostavby? Přijďte se podívat zblízka přímo do vzorového domu Instinkt u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 5.6.2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.

Den otevřených dveří 29.5.2021

Další den otevřených dveří se blíží! Na Mladoboleslavsku právě dokončujeme bungalov podle individuálního projektu. Přijďte se podívat v sobotu 29. května mezi 9 a 16 hodinou.

Nová generace rodinných domů Haas

V těchto dnech přicházíme se zbrusu novou nabídkou rodinných domů!