POSTAVÍME PRO VÁS LEPŠÍ DOMOV

Zasloužíte si lepší domov. Po všech stránkách – větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější, luxusnější. Naše domy takové jsou. Promysleli jsme každý detail. Díky tomu v nich najdete skutečný domov.

Nový standard Haas Premium

Nový domov od Haas je zase o kus lepší

Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Kromě zvětšených místností a zvýšených stropů pro maximální prostor, zvětšených dveří a oken s izolačním trojsklem, silných stěn, které zajistí perfektní tepelnou a akustickou izolaci, dvouplášťových příček či nejkvalitnější tepelné izolace v podlaze, ve stropě i ve střeše, je ve standardním vybavení rodinných domů Haas také tepelné čerpadlo napojené na podlahové vytápění, komín k napojení krbu nebo krbových kamen, centrální rekuperace vzduchu, elegantní podomítkové rolety či žaluzie pro celý objekt nebo kvalitní vnitřní nátěr speciální barvou.

Dozvědět se víc

Lepší služby pro lepší domov

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní. Postavte svůj rodinný dům s námi. Bez starostí.

Pomůžeme vám vyřídit stavební povolení nebo žádost o dotaci, poskytneme vám možnost advokátní úschovy, každý rok provedeme pravidelnou kontrolní prohlídku stavby nebo vám zdarma zhotovíme návrhy koupelen, kuchyně i pokojů.

Dozvědět se víc

VYBERTE SI SVŮJ LEPŠÍ DOMOV 

Postavíme vám VĚTŠÍ domov

Dopřejte si více prostoru

Domov by měl být místem, kde se můžete opravdu nadechnout. Místem, které vám dá křídla. A abyste je mohli naplno roztáhnout, zvětšili jsme každou místnost. Zvýšenými stropy v přízemí i podkroví jsme vytvořili prostor, ve kterém se nikdy nebudete muset uskrovňovat. I v podkroví najdete dostatek místa, aniž by vás jakkoliv omezovala střecha. Mysleli jsme i na zdánlivé maličkosti – vyšší a širší garážová vrata vám třeba usnadní každý odjezd i návrat k vašim nejbližším. 

Dozvědět se víc

Lepší domov od Haas je nyní SVĚTLEJŠÍ

Pusťte si do života světlo

Přirozené denní světlo je zdrojem životní energie, každého z nás naplňuje optimismem, elánem a dobrou náladou. Proto jsme se postarali o to, abyste měli světla ve svém domě vždy dostatek. Zvětšili jsme okna i dveře, sáhli po velkých francouzských oknech a zvýšili stropy. Díky tomu jsme ve všech místnostech snížili počet temných koutů a umožnili, aby světlo dovnitř naplno proudilo. Prodloužili jsme vám den a vy si tak můžete vychutnávat první sluneční paprsky i měkce oranžovou záři zapadajícího slunce.

Dozvědět se víc

Postavíme vám TEPLEJŠÍ domov

Užívejte si skutečné teplo domova

Teplo vytváří pocit bezpečí a pohody. Soustředili jsme se na to, abychom pro vás vykouzlili ideální podmínky, ať už se začtete do napínavé knížky, pustíte si společně seriál, nebo pozvete na návštěvu přátele. Použili jsme špičkové obvodové i vnitřní stěny s vynikající tepelnou izolací a přidali ty nejkvalitnější izolace v podlaze, ve stropě i ve střeše. I díky pečlivě vybraným oknům a dveřím splňujeme parametry pro pasivní domy. Udělali jsme zkrátka vše pro to, abyste se doma cítili skvěle. Na vás zbývá jediné – užívat si každý okamžik. 

Dozvědět se víc

Lepší domov od Haas je nyní TIŠŠÍ

Ponořte se do ticha a klidu

Ticho působí jako uklidňující balzám na všechny starosti všedních dnů. A protože hluk je všude okolo, není důvod, aby byl i u vás doma. Proto jsme se postarali o to, abyste měli opravdu klid. Akustickou pohodu zajišťují silné obvodové stěny, vnitřní příčky s dvojitým opláštěním, betonové podlahy v podkroví, promyšlená izolace ve stropě i ve střeše a okna s izolačním trojsklem. To vše proto, abyste mohli doma v klidu odpočívat a nabírat energii.

Dozvědět se víc

VYBERTE SI SVŮJ LEPŠÍ DOMOV 

Postavíme vám LUXUSNĚJŠÍ domov

Obklopte se pohodlím

Luxus netvoří drahé věci, ale promyšlená souhra všech detailů. Opravdový pocit pohodlí získáte jen v domě, kde vše bezchybně funguje – a o to jsme se postarali. Život vám zpříjemní moderní bezúdržbová plastohliníková nebo nádherná dřevěná okna, luxusní vnitřní dveře z CPL laminátu s vysokou mechanickou odolností a barevnou stálostí, nadstandardní dlažby, obklady i zařizovací předměty v koupelně, vnitřní povrchy se speciálním tmelením Q3 nebo třívrstvá organická vyztužená omítka na vnějších stěnách.

Dozvědět se víc

Váš lepší domov bude BYTELNĚJŠÍ

Opřete se o svůj domov 

Na domov musí být spolehnutí. Ke každému domu proto přistupujeme tak, aby vám sloužil jako perfektní parťák, který vás nezradí, ať se děje cokoliv. Vždy jsme dbali na prvotřídní konstrukci, ale přesto jsme ji dokázali ještě vylepšit. Díky nosným 20centimetrovým konstrukčním sloupkům z masivního konstrukčního dřeva KVH, obvodovým stěnám o šířce přes 40 centimetrů nebo krovům a vazníkům z KVH hranolů se o svůj domov můžete skutečně opřít.

Dozvědět se víc

VYBERTE SI SVŮJ LEPŠÍ DOMOV

PROHLÉDNOUT KATALOG

 

Nebo nás kontaktujte a my vám navrhneme domov přesně podle vašich představ a přání

KONTAKTUJTE NÁS

Povolit vše