Rodinné domy

Můžete vybírat z nabídky několika desítek typových rodinných domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu.

Načíst další
Načítať ďalšie

Dřevostavby

Rodinné domy

Patrové rodinné domy i bungalovy může společnost Haas Fertigbau realizovat v různém rozsahu od dodávky hrubé stavby až po výstavbu kompletně na klíč. Konečný rozsah dodávky záleží na vašem rozhodnutí. Můžete například kombinovat varianty dokončení, kde je přízemí dokončeno na klíč (a tudíž je možno jej ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě.

Pokud si přesto z nabídky několika desítek tradičních i moderních dřevostaveb nevyberete, postavíme dům podle vašeho individuálního návrhu.

Jestliže se rozhodnete postavit jakýkoliv rodinný dům se společností Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, prvotřídní materiály i špičkové služby.

Povolit vše