VELKÉ BYTOVÉ DOMY

Načíst další

Velké bytové domy

Osm, šest nebo dokonce 34 bytových jednoteky? Bez ohledu na to, jak velkou nemovitost plánujete, stejně jako u výstavby nového rodinného domu vyžaduje stavba vícepodlažního domu s několika bytovými jednotkami především dokonalé plánování, spolehlivě fungující logistiku a dodržování termínů. To znamená jediné – pro stavbu domu určeného většímu počtu nájemníků potřebujete spolehlivého a kompetentního stavebního partnera. S Haas Fertigbau budete v těch nejlepších rukou. Od prvotního nápadu a investice do projektu nemovitosti až do posledních kroků stavebního projektu a ke kolaudaci vás svými odbornými znalostmi budou jistit naši stavební odborníci, kteří vám poskytnou nepřetržitý profesionální dohled. Společně s vámi vypracují individuální projekt od přípravy stavebních plánů až po dokončení celého projektu v termínu, na kterém se dohodneme.

S našimi projektanty a architekty jsme se za vás už napřed trochu zamysleli nad tím, jak by mohly vaše budoucí nemovitosti vypadat. V našich projektech si vybere každý: Můžete mít dům s plochou střechou i se sedlovou, s balkonem nebo se střešní terasou.
Inspirujte se. 

Rozmanité a pestré stavby HAAS

Stavíme rychle, energeticky úsporně, hospodárně, účelně, a přitom vždy v prvotřídní kvalitě. Montované dřevostavby Haas jsou přímo předurčeny pro výstavbu vícepodlažních obytných budov. Více než 50 let zkušeností naší rodinné firmy ve výstavbě rodinných domů a průmyslových objektů postavilo základy také pro výstavbu rozsáhlých inovativních projektů vícepodlažní bytové výstavby. Jsme zkušení, kompetentní, spolehliví. Objevte svět netušených možností, které získáte při stavbě s Haas Fertigbau.

Proč stavět s HAAS?

Stavba montovaného nájemního domu přináší několik nezanedbatelných výhod:

  • Krátká doba výstavby: Díky vysokému stupni prefabrikace lze výstavbu nájemních domů dokončit na stavebním pozemku během několika dnů.
  • Vysoká jistota při plánování díky pevné ceně a termínu dokončení: Zejména při stavbě bytového domu mohou prodlevy ve výstavbě znamenat značnou finanční ztrátu. Čím dříve se budou moci nájemníci nastěhovat, tím dříve získáte příjmy z pronájmu, což vám ušetří spoustu nákladů.
  • Více obytného prostoru díky tenčím stěnám: Tenčí stěny znamenají také více využitelného a obytného prostoru. S větší výměrou nájemních bytů v bytovém domě lze zároveň obvykle počítat také s vyšším nájemným.
  • Vysoká energetická účinnost: Obytné budovy Haas dokonce překračují zákonem definované energetické standardy stanovující minimální požadavky na tepelnou izolaci. Vysoká energetická účinnost budovy garantuje nízké provozní náklady a spokojené nájemníky.
  • Flexibilní stavební projekty: Týmy našich odborníků naplánují každý projekt podle specifických požadavků a potřeb zákazníka. Naši odborníci společně s vámi najdou a zpracují to správné řešení pro každou nemovitost.
  • Klimaticky šetrná konstrukce: Jako obnovitelná a uhlíkově neutrální surovina je dřevo nejpřirozenějším a nejekologičtějším stavebním materiálem na světě.
  • Zdravé bydlení: Dřevěný stavební materiál funguje jako přirozený klimatizační systém a filtruje vzduch v místnosti. Dřevo navíc dokáže absorbovat vzdušnou vlhkost a zase ji uvolňovat, což představuje další konkurenční výhodu.
  • Dohled na kvalitu stavby: Neustálý pečlivý dohled na průběh všech výrobních procesů ze strany interních a externích kontrolních orgánů a odborníků zaručuje, že váš stavební projekt bude realizován v té nejvyšší možné kvalitě.
Číst dále...
Povolit vše