CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

23. 9. 2020

PRODLUŽUJEME AKCI! K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do 9. prosince slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku.

Děti se vrací po půl roce do škol a nám dospělým zbyde více prostoru na spoustu věcí, které jsme pro nedostatek času odkládali. Září tradičně patří stavebnímu veletrhu For Arch a tedy i myšlenkám na nový dům či domov. Abychom vám rozmýšlení trochu usnadnili připravili jsme pro všechny zájemce o dřevostavby Haas Fertigbau speciální akci.

Každý, kdo v termínu do 9. prosince 2020 uzavře smlouvu na nový rodinný dům Haas Fertigbau, získá jako dárek kupón na slevu do výše 100 000 Kč* na kuchyňskou linku od firmy Jiří Šalmík - Infini.

Inpirujte se možnými variantami kuchyní v našem katalogu vybavovacích předmětů ZDE.

Vyberte si z našeho katalogu rodinných domů, můžete vybírat ze široké nabídky bungalovů nebo patrových domů. Ať už preferujete tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Přesto každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si z nabídky typových dřevostaveb nevyberete, kontaktujte nás pro individuální projekt.

Nezapomeňte, že bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je s Haas Fertigbau skutečně reálné! Samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti, ale naše výrobní kapacita je téměř neomezená. Díky propojení celého koncernu Haas Fertigbau, který využívá stejný konstrukční systém Thermo-Protect®, jsme připravení na všechny vaše požadavky.

____________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením nové smlouvy o dílo do 9. 12. 2020, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč a protokolárním převzetím spodní stavby rodinného domu pověřeným pracovníkem Haas Fertigbau do 15. 12. 2021. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky, na základě předání tohoto kupónu prodejci firmě Jiří Šalmík – Infini a to nejpozději do 31. 5. 2022.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nižší než 100 000 Kč, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Nejlepší doba na koupi nového domu je právě teď!

Nejlepší doba na koupi nového domu je právě teď!

Pokud uzavřete smlouvu na novou dřevostavbu Haas Fertigbau do 9. 12. 2020 můžete ušetřit! A navíc se už za rok můžete do svého nového domu stěhovat. Jestliže ale potřebujete více času například na pořízení pozemku, či vyřízení veškerých nezbytných formalit, prodlužujeme garanci současné ceny až do 31. 5. 2022! 

Den otevřených dveří 14.11.2020

Den otevřených dveří 14.11.2020

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří v sobotu 14.11. do právě dokončované patrové dřevostavby Videra v Hejnicích na Liberecku. Kvůli zpřísněným protipandemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem zamluvit.

Den otevřených dveří 24.10.2020-Děčín

Den otevřených dveří 24.10.2020-Děčín

V sobotu 24. 10. 2020 pořádáme hned dva Dny otevřených dveří, samozřejmě za dodržení všech protipandemických opatření. Jeden z nich v Děčíně  Horním Oldřichově v patrové dřevostavbě Harmony 2. Zamluvte si svůj čas prohlídky.