CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

1. 9. 2020

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do poloviny října slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku.

Děti se vrací po půl roce do škol a nám dospělým zbyde více prostoru na spoustu věcí, které jsme pro nedostatek času odkládali. Září tradičně patří stavebnímu veletrhu For Arch a tedy i myšlenkám na nový dům či domov. Abychom vám rozmýšlení trochu usnadnili připravili jsme pro všechny zájemce o dřevostavby Haas Fertigbau speciální akci.

Každý, kdo v termínu od 1. září do 15. října 2020 uzavře smlouvu na nový rodinný dům Haas Fertigbau, získá jako dárek kupón na slevu do výše 100 000 Kč* na kuchyňskou linku od firmy Jiří Šalmík - Infini.

Inpirujte se možnými variantami kuchyní v našem katalogu vybavovacích předmětů ZDE.

Vyberte si z našeho katalogu rodinných domů, můžete vybírat ze široké nabídky bungalovů nebo patrových domů. Ať už preferujete tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Přesto každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si z nabídky typových dřevostaveb nevyberete, kontaktujte nás pro individuální projekt.

Nezapomeňte, že bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je s Haas Fertigbau skutečně reálné! Samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti, ale naše výrobní kapacita je téměř neomezená. Díky propojení celého koncernu Haas Fertigbau, který využívá stejný konstrukční systém Thermo-Protect®, jsme připravení na všechny vaše požadavky.

____________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč, v termínu od 1. 9. 2020 do 15. 10. 2020 a zahájením stavby rodinného domu nejpozději do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky, na základě předloženého kupónu prodejci (firmě Jiří Šalmík - Infini) a to nejpozději do 22. 2. 2022.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nižší než 100 000 Kč, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 26.9.2020

Den otevřených dveří 26.9.2020

Na sobotu 26. 9. 2020 jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. V rámci našeho „podzimu plného akcí“ otevřeme tentokrát dveře bungalovu Harmony 9 těsně před doděláním, a to ve Vranovicích na Brněnsku.

Den otevřených dveří 12.9.2020

Den otevřených dveří 12.9.2020

„Podzim plný akcí“ pokračuje Dnem otevřených dveří v bungalovu Instinkt v Lužanech u Přeštic. V sobotu 12.9. mezi 10 a 14 hodinou si můžete prohlédnout dřevostavbu těsně před předáním klientům.

Podzim plný akcí

Podzim plný akcí

Přijďte se podívat na naše domy zblízka a využijte speciální slevu 100 000 Kč na novou kuchyň nebo si pořiďte luxusní vilu z naší „Delux edice“ s výbavou v hodnotě 2 000 000 Kč.