Patrové domy

Na své si v patrovém rodinném domě přijdou příznivci klasického rozdělení bytových zón. Obytný prostor s kuchyní v přízemí a v patře pak soukromí s pokoji a ložnicemi pro celou rodinu. Širokou paletu architektonických řešení patrových dřevostaveb ocení fanoušci městských vil i tradičních vesnických domů. I když je vzhled každé z nich trochu jiný, všechny spojuje vysoký komfort bydlení.
Vybírat z katalogu rodinných domů nebo nás kontaktujte pro individuální projekt.

Načíst další
Načítať ďalšie

Dřevostavby

Patrové domy

Patrové domy jsou stále velmi oblíbenou variantou provedení rodinného domu. Díky menší základové desce na srovnatelnou velikost užitné plochy se snáze umísťují na pozemek. V případě, že nemáte dostatečně velký pozemek, můžete mít i se středně velkým bungalovem problém s jeho umístěním. Patrový dům si s omezenou velikostí pozemku umí naopak poradit lépe.

Výhoda patrových domů ve srovnání s bungalovy je zřejmá i při srovnání investičních nároků. Při stejné užitné ploše vyjde u patrového rodinného domu cena za metr čtvereční užitné plochy nižší. Ovlivňuje jí menší základová deska i menší plocha střechy. Přesto si ve všech našich dřevostavbách můžete užívat velké pokoje, kuchyně, sklady a šatny, atypická moderní provedení, garáže či průhledy na terasu se snadným přístupem do zahrady.

Povolit vše