Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 18.9.2021

2. 9. 2021

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt 1-108, který právě dokončujeme ve Chvalovicích na Nymbursku. Ve stejné lokalitě zde stavíme již druhý dům.

Zveme všechny, kteří přemýšlí o stavbě nového rodinného domu na prohlídku bestselleru mezi dřevostavbami společnosti Haas Fertigbau.

Bungalov na klíč s malou dispoziční úpravou

Bungalov Instinkt 1-108 zaujme nejen moderním provedením zevnějšku, ale také praktickým členěním prostoru uvnitř domu. Ve standardním provedení nabízí rodinný dům na klíč na zastavěné ploše 149 m2 kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu.

Dispozici uvnitř bungalovu v Chvalovicích si nechali klienti lehce upravit přesně podle svých potřeb a představ. Nadstandardem je také vytápění tepelným čerpadlem Vaillant s podlahovým teplovodním systémem, včetně chlazení.

Jak na prohlídku?

V sobotu 18. září mezi 9 a 15 hodinou bude náš odborník připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá.

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce: telefonicky na čísle +420 777 164 861 nebo na e-mailu Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Chvalovice (naproti č.p. 14), okr. Nymburk (zobrazit na mapě)
GPS: 50.164082N 15.083755E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Díky velkému zájmu o návštěvu individuálního patrového domu, který právě dokončujeme v Bavoryni, jsme se rozhodli otevřít ho návštěvníkům ještě v sobotu 18. září.

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

V době veletrhu FOR ARCH na vás čekáme v pěti domech! Přestože se společnost Haas Fertigbau letošního veletrhu FOR ARCH přímo neúčastní, o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete!

Den otevřených dveří 11.9.2021-Bavoryně

Den otevřených dveří 11.9.2021-Bavoryně

Výrazný patrový rodinný dům na klíč právě dokončujeme v Bavoryni, kousek od sjezdu z dálnice D5 na Zdice a vám nabízíme možnost prohlédnout si ho těsně před předáním majitelům.