Zpět na výpis článků

Další prestižní certifikát pro Haas

12. 12. 2023

Německo je evropským lídrem v ochraně životního prostředí a klíčovým aktérem na cestě k udržitelné budoucnosti. Haas Fertigbau je zde držitelem dalšího prestižního certifikátu.

Uspět v německém prostředí a získávat pravidelně zelená ocenění a ekologické certifikáty proto pro každého znamená značnou prestiž. A jednou z nejúspěšnějších firem, které se díky svému přístupu dokážou dlouhodobě prosazovat i v náročné německé konkurenci, je právě společnost Haas Fertigbau.

První „Udržitelná stavba“ na německém trhu

Není proto náhodou, že si Haas Fertigbau může do svého portfolia přidat další prestižní certifikát. Tentokrát se jedná o označení „Udržitelná stavba“, které od loňského roku udílí Spolkové ministerstvo pro bydlení, místní rozvoj a výstavbu společně se Stavebním institutem pro ekologickou a udržitelnou výstavbu. Společnost Haas se na letošním mnichovském stavebním veletrhu BAU navíc stala historicky prvním německým nositelem ocenění.

Na vysokou kvalitu dřevostaveb od společnosti Haas Fertigbau jsou její zákazníci zvyklí. Označení „Udržitelná stavba“ je proto zaslouženým stvrzením a oceněním hodnot, které firma vyznává už od svého založení a které oceňují i klienti v České republice.

Zároveň poskytuje další důkaz toho, že dřevostavby Haas splňují nejnáročnější kritéria ekologické udržitelnosti, a to nejen při samotném provozu budovy, ale také se zohledněním celého životního cyklu budovy – od ekologické těžby dřeva až po recyklaci odpadního stavebního materiálu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Povolit vše