Zpět na výpis článků

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

2. 1. 2024

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Kromě tepelného čerpadla napojeného na podlahové topení, komína k napojení krbu nebo krbových kamen, zvětšených místností a zvýšených stropů pro maximální prostor, zvětšených dveří a oken s izolačním trojsklem, silných stěn, které zajistí perfektní akustickou izolaci, dvouplášťových příček či nejkvalitnější tepelné izolace v podlaze, ve stropě i ve střeše najdete v novém standardu Haas Premium navíc ještě:

  • Centrální rekuperaci vzduchu
  • Elegantní podomítkové rolety či žaluzie pro celý objekt
  • Kvalitní vnitřní nátěr speciální barvou, která účinně váže a odbourává škodliviny z nábytku či záclon, eliminuje zápach cigaretového kouře i pachy z kuchyně a potlačuje nepříjemné vůně, které se případně dostanou do místnosti oknem

To vše bez navýšení ceny.

Vyberte si z naší nabídky rodinných domů nebo za námi přijďte s vlastním návrhem. Rádi postavíme lepší domov i vám.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Povolit vše