Zpět na výpis článků

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

3. 2. 2023

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy a přidali několik novinek.

Kromě tepelného čerpadla napojeného na podlahové topení, komína k napojení krbu nebo krbových kamen, zvětšených místností a zvýšených stropů pro maximální prostor, zvětšených dveří a oken s izolačním trojsklem, silných stěn, které zajistí perfektní akustickou izolaci, dvouplášťových příček či nejkvalitnější tepelné izolace v podlaze, ve stropě i ve střeše najdete v novém standardu Haas Premium navíc ještě:

  • Centrální rekuperaci vzduchu
  • Elegantní podomítkové rolety či žaluzie pro celý objekt
  • Kvalitní vnitřní nátěr speciální barvou, která účinně váže a odbourává škodliviny z nábytku či záclon, eliminuje zápach cigaretového kouře i pachy z kuchyně a potlačuje nepříjemné vůně, které se případně dostanou do místnosti oknem

To vše bez navýšení ceny.

Vyberte si z naší nabídky rodinných domů nebo za námi přijďte s vlastním návrhem. Rádi postavíme lepší domov i vám.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Zveme všechny zájemce o stavbu rodinného domu na prohlídku individuálního bungalovu na Vysočinu do Řehořova. Dveře otevíráme v sobotu 25. 3. 2023 mezi 10 a 14 hodinou.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Haas vám pomůže se splácením hypotéky

Haas vám pomůže se splácením hypotéky

S námi se vysokých hypotečních úroků už obávat nemusíte. Vaši cestu za lepším bydlením vám usnadníme díky akci Dotovaná hypotéka 1,99 p. a.*

Souhlasím