Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

19. 1. 2021

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

V čem spočívá ona unikátnost? Nejde o jedinou věc či produkt, ale rovnou o celou škálu, na jejímž konci je vysněný rodinný dům. Společnost Haas Fertigbau nabízí prakticky neomezenou výrobní kapacitu díky třem výrobním závodům v Česku, Rakousku a Německu. Proto jsme schopni garantovat dohodnuté dodací termíny a ceny. Bydlet do roka od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Vyhlášená německá kvalita

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení stavby, použitých materiálů i moderních technologií. To proto, že ve všech výrobních závodech v Německu, Rakousku i Česku používáme stejný konstrukční systém Thermo-Protect®. To znamená, že i českým zákazníkům garantujeme vyhlášenou „německou“ kvalitu.

50 let zkušeností

Dřevostavby Haas Fertigbau, to je tradice a dlouholeté zkušenosti. Společnost založil v roce 1972 Xaver Haas v bavorském Falkenbergu a stále se rozrůstá, dnes již pod vedením jeho syna Xavera Alexandra Haase. Nabídka rodinných domů se neustále rozšiřuje, žádné přešlapování na místě. Naopak. Každoročně se v nabídce společnosti objevuje nějaká novinka a stávající typy se neustále vylepšují.

Prvotřídní konstrukční systém

Stejně tak se vylepšují konstrukční systémy. Nabízíme difuzně uzavřené i otevřené izolační stěny, které garantují vynikající koeficient prostupu tepla, takže v zimě ušetříte drahou energii, zatímco v horkém létě se váš dům nepřehřeje. Perfektní akustika a zvuková izolace jsou trumfem společnosti Haas Fertigbau.

Zákazník na prvním místě

Vždy je ale pro nás středobodem zájmu zákazník. Jeho spokojenost je pro nás prioritou. To, co zůstává neměnné, je kvalita a rychlost výstavby. Nestavíme jen domy, pomáháme svým klientům navrhnout vysněný domov do všech detailů, díky nimž si v něm užijí každý den. Důsledně se staráme o hladký průběh stavby, aby naši klienti neměli žádné zbytečné starosti.

I vás rádi provedeme celým procesem stavby a na konci vám předáme klíč od vytouženého domova.

Vyberte si z našeho katalogu dřevostaveb. Rozhodnout se můžete pro bungalov nebo patrový dům. Každý typový dům přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme vám rodinný dům podle individuálního projektu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Stavební online veletrh Veleton

Stavební online veletrh Veleton

Připojte se od 14. do 16. května na Stavební veletrh online a setkejte se s námi ve virtuálním světě. 

Den otevřených dveří 8.5.2021

Den otevřených dveří 8.5.2021

Využijte sváteční den k prohlídce oblíbeného bungalovu Instinkt 2. Kvůli velkému zájmu opět otevíráme zájemcům o bydlení v dřevostavbě náš vzorový dům v Martinově u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.