Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Martinov

11. 2. 2021

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout verzi Instinkt 2 – bez garáže, zato s větším obytným prostorem.

Typový dům na klíč

Moderní dřevostavba s upraveným dispozičním řešením je vybavena kuchyňskou linkou a jednoduše zařízena nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní jsou pouze antracitová okna a podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Vzorový dům Instinkt 2 si můžete přijít prohlédnout od 9.00 do 16.30 hod. Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 je nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jakuba Krejzu telefonicky na čísle +420 603 260 592 nebo na e-mailu Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. Vás prosíme, abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob, který se může společně setkávat. Rovněž si můžete domluvit individuální termín návštěvy na jiný den, pokud by vám tento termín nevyhovuje.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet!

Náš obchodní zástupce bude připraven provést vás vzorovým domem a odpovědět na všechny dotazy týkající se bydlení v dřevostavbě, stavby samotné, financování nebo čehokoliv jiného spojeného s rodinnými domy Haas Fertigbau. Vy si můžete zblízka prohlédnout každý detail, osahat použité materiály a pocítit komfort nízkoenergetického bydlení.

Jestliže to máte blíž na severozápad Čech, můžete ve stejné době navštívit při Dnu otevřených dveří bungalov Instinkt v Mostě. Více informací naleznete ZDE.

 

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Podívejte se ostatně sami ZDE.

Adresa: Martinov 429 (vedle č. p. 376), Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Stavební online veletrh Veleton

Stavební online veletrh Veleton

Připojte se od 14. do 16. května na Stavební veletrh online a setkejte se s námi ve virtuálním světě. 

Den otevřených dveří 8.5.2021

Den otevřených dveří 8.5.2021

Využijte sváteční den k prohlídce oblíbeného bungalovu Instinkt 2. Kvůli velkému zájmu opět otevíráme zájemcům o bydlení v dřevostavbě náš vzorový dům v Martinově u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.