CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Martinov

11. 2. 2021

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout verzi Instinkt 2 – bez garáže, zato s větším obytným prostorem.

Typový dům na klíč

Moderní dřevostavba s upraveným dispozičním řešením je vybavena kuchyňskou linkou a jednoduše zařízena nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní jsou pouze antracitová okna a podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Vzorový dům Instinkt 2 si můžete přijít prohlédnout od 9.00 do 16.30 hod. Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 je nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jakuba Krejzu telefonicky na čísle +420 603 260 592 nebo na e-mailu Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. Vás prosíme, abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob, který se může společně setkávat. Rovněž si můžete domluvit individuální termín návštěvy na jiný den, pokud by vám tento termín nevyhovuje.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet!

Náš obchodní zástupce bude připraven provést vás vzorovým domem a odpovědět na všechny dotazy týkající se bydlení v dřevostavbě, stavby samotné, financování nebo čehokoliv jiného spojeného s rodinnými domy Haas Fertigbau. Vy si můžete zblízka prohlédnout každý detail, osahat použité materiály a pocítit komfort nízkoenergetického bydlení.

Jestliže to máte blíž na severozápad Čech, můžete ve stejné době navštívit při Dnu otevřených dveří bungalov Instinkt v Mostě. Více informací naleznete ZDE.

 

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Podívejte se ostatně sami ZDE.

Adresa: Martinov 429 (vedle č. p. 376), Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Mostě si můžete prohlédnout verzi Instinkt – s garáží a dispozicí 4 + KK. Rezervujte si svoji prohlídku co nejdříve!

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.