Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

11. 2. 2021

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Mostě si můžete prohlédnout verzi Instinkt – s garáží a dispozicí 4 + KK. Rezervujte si svoji prohlídku co nejdříve!

Bungalov na přání

Přízemní rodinný dům Instinkt s garážína přání majitelů výrazně upravené vnitřní dispozice, ale exteriérem se od typového domu příliš neliší. Půdorys bungalovu jsme museli velmi pečlivě upravit a hráli jsme si doslova s centimetry, aby se vešel na šířku pozemku s dodržením minimálních vzdáleností od hranice pozemku a dalších zákonných regulativů.

Dům je vytápěn plynovým kotlem napojeným na podlahové topení Rehau a vybavený špičkovou rekuperační jednotkou Zehnder. Prohlédnout si ho můžete těsně před předáním klientům ve stupni dokončení na klíč. Než ale klíče majitelům odevzdáme, budeme muset ještě položit plovoucí podlahy a osadit dveře včetně zárubní.

Všechny informace na jednom místě

Bungalov Instinkt si můžete přijít prohlédnout mezi 10. a 14. hodinou. S naším obchodním zástupcem si můžete popovídat o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě. Navíc bude přítomen i odborník na financování, který vám rovnou může poskytnout veškeré informace i odpovědět na konkrétní dotazy týkající se poskytnutí úvěru.

Nezapomeňte si rezervovat svůj čas!

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 606 305  629 nebo na e-mailu Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme, abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob, který se může společně setkávat.

Jestliže to máte blíž do středních Čech, můžete ve stejném čase navštívit náš vzorový dům Instinkt 2 v Martinově u Brandýsa nad Labem. Více informací naleznete ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Mátová (vedle č. p. 436), Most (zobrazit na mapě)
GPS: 50.4971219N, 13.6731583E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Stavební online veletrh Veleton

Stavební online veletrh Veleton

Připojte se od 14. do 16. května na Stavební veletrh online a setkejte se s námi ve virtuálním světě. 

Den otevřených dveří 8.5.2021

Den otevřených dveří 8.5.2021

Využijte sváteční den k prohlídce oblíbeného bungalovu Instinkt 2. Kvůli velkému zájmu opět otevíráme zájemcům o bydlení v dřevostavbě náš vzorový dům v Martinově u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.