CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.1.2021

19. 1. 2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Bestseller Instinkt

Oblíbený bungalov Instinkt s dispozicí 4 + KK a garáží těsně před předáním klientům si můžete prohlédnout už tuto sobotu mezi 10 a 14 hodinou ve středočeských Ovčárech na pomezí Prahy východ a okresu Mělník.

Typový bungalov, který jsme mladému páru, mírně upravili, dle orientace pozemku a dle jejich potřeb, je téměř dokončen a příští týden bude připraven k předání klientům. V dřevostavbě bude zbývat dodělat už pouze plovoucí podlahy a osadit dveře včetně zárubní. Na to nám budou stačit už jen 3 dny, abychom mohli majitelům ve čtvrtek (28. 1.) předat klíče od jejich vytouženého domova.

Nahlédněte do moderní dřevostavby!

Bungalov na klíč bude v sobotu 23. 1. mezi 10 a 14 hodinou připraven na vaše prohlídky. Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19, bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 777 164 861 nebo na e-mailu Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob který se může společně setkávat.

Bydlet do roka? Je s Haas Fertigbau možné!

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Díky třem výrobním závodům v Česku, Rakousku a Německu, jsme schopni garantovat dohodnuté dodací termíny a ceny. Bydlet do roka od podpisu smlouvy je skutečně reálné!

Vyberte si z našeho katalogu dřevostaveb. Rozhodnout se můžete pro bungalov nebo patrový dům. Každý typový dům přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme vám rodinný dům podle individuálního projektu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Ovčáry (za č.p. 211), Dřísy, okr. Měník (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2550625N, 14.6098125E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Mostě si můžete prohlédnout verzi Instinkt – s garáží a dispozicí 4 + KK. Rezervujte si svoji prohlídku co nejdříve!

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Martinov

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Martinov

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout verzi Instinkt 2 – bez garáže, zato s větším obytným prostorem.

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.