CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Akční rodinné domy, ušetřete až 150 000 Kč

20. 9. 2019

Pokud uzavřete smlouvu na jeden z akčních domů Haas Fertigbau do 31. října 2019 můžete využít akční nabídky a ušetřit!

Na konci října totiž skončí veškeré nabídky akčních cen a to znamená, že například bungalov Instinkt bude dražší o 140 000 Kč a Instinkt 2 dokonce o 150 000 Kč! Akční nabídky je možné využít také na bungalovy Luminoso a Rapido.

Navíc u nás máte jistotu, že všechny nové domy Haas Fertigbau už nyní plní požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které začnou platit od ledna 2020.

Jak tedy postupovat?

Je to velmi jednoduché, musíte pouze nejpozději do 31. října 2019 uzavřít Smlouvu o dílo na výstavbu rodinného domu za akční cenu a do 12 měsíců od uzavření smlouvy zahájit stavbu.

Jestliže se rozhodnete postavit rodinný dům Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály, dlouhé záruky a špičkové služby. 

Vyberte si dřevostavu u nás!

Pokud si nevyberete žádný z akčních domů, můžete vybírat z nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho individuálního projektu.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte - neprodleně se vám ozve náš obchodní zástupce.

Nebo nás navštivte na stavebním veletrhu FOR ARCH. Bližší info ZDE.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 30.11.2019

Den otevřených dveří 30.11.2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Den otevřených dveří 2.11.2019

Den otevřených dveří 2.11.2019

Už na sobotu 2.11. jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Slavoňova u Nového Města nad Metují. Těšit se můžete na variantní řešení bungalovu Luminoso.