CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

FOR ARCH 17. – 21. 9. 2019

2. 9. 2019

Veletrh FOR ARCH se blíží a my na něm letos nebudeme chybět! Největší tuzemský stavební veletrh se koná na svém tradičním místě v PVA Expo Praha v Letňanech od 17. do 21. září 2019.

Na stánku Haas Fertigbau C10 v hale č. 5 se máte rozhodně na co těšit!

Své bydlení si u nás můžete naplánovat od začátku do konce!

  • Pokud se vám zalíbí některý z našich typových domů nebo máte o projektu vlastní představu, můžete si popovídat s našimi projektanty. Například o nových trendech v dřevostavbách; o tom jakých chyb se vyvarovat ve fázi výběru dodavatele a zpracovatele projektu; jak laik pozná dobře zpracovaný projekt; co můžete udělat pro to, abyste byli na realizaci dobře připraveni; nebo třeba jaký další servis může projektant investorovi nabídnout.
  • Zvýhodněné financování s vámi probere odborník přímo z Modré pyramidy, od kterého se rovnou dozvíte, zdali na hypoúvěr dosáhnete.
  • A když budete mít vše takto pěkně pohromadě, můžete třeba rovnou uzavřít smlouvu na nový rodinný dům a ušetřit až 150 000 Kč, třeba na našem nejprodávanějším bungalovu Instinkt 2.
  • Ušetřené peníze pak můžete investovat do nové kuchyně Infini. Její návrh máte od nás v ceně domu a když si jí nakonec od společnosti Infini koupíte za více než 150 000 Kč, dostanete myčku Electrolux v hodnotě 21 341 Kč ZDARMA!

Jestliže se rozhodnete postavit rodinný dům Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály, dlouhé záruky a špičkové služby.

Navíc u nás máte jistotu, že všechny nové domy Haas Fertigbau už nyní plní požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které začnou platit od ledna 2020.

VSTUPENKA ZDARMA

Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech je otevřeno od 10.00 do 18.00, v sobotu, tedy poslední den veletrhu, jen do 17. hodin.

Celodenní vstupenka stojí 150 Kč (nebo 120 Kč v předprodeji), ale pokud chcete náš stánek navštívit, nabízíme vám vstupenku ZDARMA – stačí si o ní napsat na e-mail: info@haas-fertigbau.cz a rovnou si na tomto e-mailu můžete i rezervovat termín schůzky. Na naší expozici v hale 5 na stánku C10 budete v termínu dle vaší potřeby očekáváni a vaše schůzka proběhne v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu.

Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace termínu, ale musíte počítat s tím, že budete třeba muset chviličku počkat, než se vám naši odborníci budou moci věnovat.

Těšíme se na setkání!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!