Zpět na výpis článků

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

9. 5. 2022

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Na konci března jsme umístili 16 ledových bloků, přesně 1 744 kilogramů ledu, do dřevostavby Haas, která je opatřená naším unikátním konstrukčním systémem Thermo-Protect®. Pátého června, kdy slavíme Světový den životního prostředí, dům otevřeme a zjistíme, kolik ledu v dřevostavbě zbylo. Pojďte s námi soutěžit a tipněte si, kolik kilogramů ledu po skončení pokusu zbyde. Vyhrát můžete pobyt pro čtyři osoby na dvě noci v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn a další ceny.

Zjistíme tak, co všechno náš konstrukční systém Haas Thermo-Protect® TP 40 dokáže. Jedním z klíčových prvků každého domu jsou právě vnější stěny. Jejich úlohou je, aby dům odolal mrazivým i horkým měsícům, uchoval uvnitř komfortní tepelnou pohodu a majitelům ušetřil peníze za energie. Konstrukce stěny trvale snižuje energetickou náročnost domu a dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí.

„Naše“ bloky ledu jsou tak po celou dobu experimentu nemilosrdně vystaveny slunci a ostatním povětrnostním vlivům a chráněny systémem Thermo-Protect®.


Soutěžní otázka zní:

Kolik kilogramů ledu z celkových 1 744 kg
zbyde 5. června?

Svůj tip napište pod příslušný soutěžní příspěvek na naší facebookové stránce a vyhrajte!

 Na výherce čekají tyto ceny:

1. cena

Pobyt pro čtyři osoby na dvě noci v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn.

2. cena

Vstupenka pro rodinu na Stezku v korunách stromů v Janských Lázních.

3. cena

Poukaz na nákup v obchodním řetězci Ikea v hodnotě 500 Kč.

Soutěž je tipovací. Pokud bude více výherců se stejným odhadem, vyhrává ten, kdo poslal odpověď jako první.
Kompletní pravidla soutěže ZDE.


Věděli jste, že...?

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Den otevřených dveří 14.5.2022

Den otevřených dveří 14.5.2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Den otevřených dveří 23.4.2022

Den otevřených dveří 23.4.2022

Naplánujte si návštěvu vzorového domu v Martinově u Brandýsa nad Labem. Dveře otevíráme všem zájemcům o bydlení v dřevostavbě. Přijďte se přesvědčit o všech výhodách rodinných domů Haas nebo se jen inspirovat.

Souhlasím se vším