Zpět na reference

Hotel a aquapark ve Špindlerově Mlýně

14. 12. 2018

Hotelový komplex s aquaparkem vyrostl pod taktovkou Haas Fertigbau ve Špindlerově Mlýně už v roce 2014.

Stavby Haas respektují okolí

Dokladem toho, že se Haas Fertigbau vždy snaží své stavby citlivě zasadit do kontextu okolního prostředí, je i atypický projekt hotelu, který organicky zapadá do krajiny u lyžařského vleku Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Na místě, které je velmi oblíbeným celoročním cílem mnoha turistů vznikl původně komplex pěti samostatných penzionů, který byl později sloučen do jednoho hotelového areálu s přiléhajícím aquaparkem. Nabízí jednopokojové až čtyřpokojové apartmány s překrásnými výhledy na krkonošské hřebeny.

Stejně tak ukázkou naší profesionální práce se dřevem je i konstrukce zastřešení aquaparku, kterou podpírají lepené lamelové nosníky.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Kdy je ten nejlepší čas naplánovat stavbu nového domu? Možná právě teď. Proto jsme pro vás připravili další den otevřených dveří. Tentokrát si v Lipovci u Blanska můžete prohlédnout oblíbený Instinkt 1-108.

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Bungalov podle individuálního projektu v Hradištku na Praze-západ je dalším domem, který vám otevřeme v sobotu 25. června.

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Všichni, kteří se chystáte stavět, POZOR! V neděli 19. června se přijeďte podívat do Klášterce nad Ohří, prohlédnout si můžete stavby hned dvou bungalovů! Návštěvu je tentokrát nutné rezervovat.

Souhlasím se vším