Zpět na výpis článků

Garantovaná cena na rok je u nás standard

22. 8. 2022

Na čem se domluvíme, to platí! Haas standardně garantuje pevnou cenu domu celý rok od podpisu smlouvy. Držíme slovo i cenu.

Toto není akční nabídka. Toto je tradiční jistota firmy Haas, protože pro Haas vždy platilo a platí, že na čem se domluvíme, na to se můžete spolehnout. Standardně proto nabízíme garanci pevné ceny nového domu 12 měsíců od podpisu smlouvy.

Pokud do jednoho roku od podpisu smlouvy začnete stavět, máte jistotu, že se cena vašeho nového bydlení nezvýší a vy zaplatíte přesně tolik, kolik stojí ve smlouvě. I když ceny jiného zboží a služeb poletí nahoru a inflace bude stoupat. Garance ceny samozřejmě platí i po dobu výstavby. Nemůže se tedy stát, že by byla cena domu v jejím průběhu nečekaně navýšena.

Pevné ceny a rychlé dodávky

Pevnou cenu vám samozřejmě garantujeme na celý rok, i když dobře víme, že bydlet v nové dřevostavbě můžete mnohem dříve. Dobrou zprávou pro zájemce o nové bydlení je, že Haas Fertigbau má i přes extrémně vysoký zájem o své domy takovou výrobní a montážní kapacitu, že se do roka od podpisu smlouvy můžete do svého nového rodinného domu dokonce nastěhovat!

Naše nabídka neplatí jen v létě či o prázdninách. My držíme slovo vždy. Na profesionalitu firmy Haas se můžete spolehnout již 50 let.

Pokud s námi podepíšete smlouvu na nový rodinný dům do konce října 2022, můžete navíc získat slevu až 380 000 Kč!

Největší předností našich dřevostaveb je kromě garance ceny především:

  • prvotřídní kvalita provedení
  • rychlost výroby a výstavby
  • pevné termíny dodávek
  • dlouhé záruky

Vyberte si svůj LEPŠÍ DOMOV! V nabídce máme přes 50 typových bungalovů a patrových rodinných domů. Rádi vám ale postavíme jakýkoliv individuální dům na základě vašeho vlastního projektu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím