Zpět na výpis článků

Garantovaná cena na rok je u nás standard

22. 8. 2022

Na čem se domluvíme, to platí! Haas standardně garantuje pevnou cenu domu celý rok od podpisu smlouvy. Držíme slovo i cenu.

Toto není akční nabídka. Toto je tradiční jistota firmy Haas, protože pro Haas vždy platilo a platí, že na čem se domluvíme, na to se můžete spolehnout. Standardně proto nabízíme garanci pevné ceny nového domu 12 měsíců od podpisu smlouvy.

Pokud do jednoho roku od podpisu smlouvy začnete stavět, máte jistotu, že se cena vašeho nového bydlení nezvýší a vy zaplatíte přesně tolik, kolik stojí ve smlouvě. I když ceny jiného zboží a služeb poletí nahoru a inflace bude stoupat. Garance ceny samozřejmě platí i po dobu výstavby. Nemůže se tedy stát, že by byla cena domu v jejím průběhu nečekaně navýšena.

Pevné ceny a rychlé dodávky

Pevnou cenu vám samozřejmě garantujeme na celý rok, i když dobře víme, že bydlet v nové dřevostavbě můžete mnohem dříve. Dobrou zprávou pro zájemce o nové bydlení je, že Haas Fertigbau má i přes extrémně vysoký zájem o své domy takovou výrobní a montážní kapacitu, že se do roka od podpisu smlouvy můžete do svého nového rodinného domu dokonce nastěhovat!

Naše nabídka neplatí jen v létě či o prázdninách. My držíme slovo vždy. Na profesionalitu firmy Haas se můžete spolehnout již 50 let.

Největší předností našich dřevostaveb je kromě garance ceny především:

  • prvotřídní kvalita provedení
  • rychlost výroby a výstavby
  • pevné termíny dodávek
  • dlouhé záruky

Vyberte si svůj LEPŠÍ DOMOV! V nabídce máme přes 50 typových bungalovů a patrových rodinných domů. Rádi vám ale postavíme jakýkoliv individuální dům na základě vašeho vlastního projektu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Povolit vše