České dřevostavby v prvotřídní německé kvalitě!

Rodinné domy stavíme už 50 let. Spolehněte se na prvotřídní kvalitu, dokonalou technologii výroby a sehrané týmy profíků firmy Haas Fertigbau. Zasloužíte si lepší domov.

Prvotřídní německá kvalita JIŽ 50 LET

Zasloužíte si lepší domov. V naší firmě to víme už půl století. Za 50 let, kdy stavíme domy ze dřeva, jsme promysleli každý detail. Jsme součástí německého koncernu Haas Group a stavíme rodinné domy větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější a luxusnější.
Můžete se proto spolehnout, že vám postavíme dokonalou tradiční dřevostavbu v kvalitě 21. století.
Dopřejte si prvotřídní německou kvalitu a udělejte krok za lepším domovem. Zasloužíte si to!

Váš domov může být větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější i luxusnější! LEPŠÍ DOMOV máte na dosah! Stačí vyplnit kontaktní údaje a můžete se těšit na naši nabídku.

Vyplňte kontaktní údaje a můžete se těšit na nabídku

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 

HAAS DNES
____

 

OD STROMU KE SPLNĚNÉMU PŘÁNÍ

 

VYSOCE AUTOMATIZOVANÁ VÝROBA

 

Konstrukční systém zdokonalujeme 50 let

Kvalita a komfort, jsou pro nás klíčovými prvky už 50 let. Od roku 1972, kdy zahájil výrobou dřevěných sil, stodol a stájí Xaver Haas ve Falkenbergu v Dolním Bavorsku pod rodinným jménem „Haas Holzbau“. Haas začal používat novou technologii, a tak byl velmi brzy vyvinut a do výroby zařazen první prefabrikovaný sendvičový panel a od roku 1977 rodinná firma zavedla do výroby první energeticky úsporný rodinný dům. Měl hodnotu součinitele prostupu tepla U = 0,22 W/m2K, což nesplňují ani některé domy stavěné v dnešní době. Je to hodnota odpovídající běžné jednovrstvé konstrukci zdiva o celkové tloušťce 500 mm včetně omítek.

Komfort díky stěnám Thermo-Protect®

Od té doby odborníci v Německu, Rakousku a České republice neustále vyvíjí, inovují a zdokonalují používané technologie a konstrukční systém Thermo-Protect®. Díky špičkovým tepelně-izolačním vlastnostem vnějších certifikovaných stěn Thermo-Protect®, domy vyrobené společností Haas Fertigbau bez problémů odolávají mrazivým i horkým měsícům, během nichž dokážou uživatelům zajistit komfortní tepelnou pohodu.

Konstrukce domů Haas dokonce splňují parametry definované pro pasivní domy. Přispívá k tomu jak nejkvalitnější stěnová izolace, tak samozřejmě i kvalitní střešní, podlahová a stropní izolace, doplněná okny a dveřmi s izolačním trojsklem.

Vnější stěny jsou vybavené fólií Klima-kontroll, která reguluje průchod vodní páry. Systém tak zaručuje dokonalou vzduchotěsnost, resp. neprůvzdušnost obvodové konstrukce směrem z interiéru.

Dvojité opláštění obvodových stěn a příček umožňuje vyšší zatížení těchto konstrukcí a přináší vysoký akustický komfort. Vzduchová a kročejová neprůzvučnost stěn a stropních konstrukcí je tak na špičkové úrovni a proto přináší našim zákazníkům kýžený klid pro odpočinek.

Realizované individuální domy našich klientů

Povolit vše