CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

2. 12. 2019

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Stavba na klíč už za 50 dní

Každopádně hned po vyřízení veškeré administrativy se v našem závodě v Chanovicích rozběhne výroba celostěnových panelů pro dřevostavbu a vy si mezitím připravíte základovou desku. Samotná stavba domu na klíč pak trvá padesát až maximálně osmdesát pracovních dnů.

Financování jako bonus od Haas Fertigbau

Určitě byste neměli váhat. I z toho důvodu, že v současné době jsou úrokové sazby hypoték velmi nízko a s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou navíc můžete získat financování ještě výhodněji. Pro představu uvádíme několik příkladů a podmínek, za jakých byste si mohli dřevostavbu od nás pořídit.

Rapido
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            81,61
Cena celkem:             2 604 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 8092 Kč

Luminoso
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            93,48
Cena celkem:             3 028 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 9410 Kč

Rio
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            107,05
Cena celkem:             3 251 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 10 103 Kč

Naše domy - kvalitní a nulové

Nemůžete udělat chybu, kvalitní německé dřevostavby Haas Fertigbau totiž stavíme už téměř 50 let. I vy máte možnost přidat se k více než 50 000 spokojených rodin v celé Evropě, které bydlí v našich dřevostavbách, a to jak v bungalovech, tak vícepodlažních domech. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, také prvotřídní materiály a špičkové služby. Všechny naše domy rovněž splňují požadavky legislativy, která vejde v platnost 1. 1. 2020 a stanoví, že nově bude možné stavět pouze domy s téměř nulovou spotřebou energie.

Takže: chcete bydlet brzo a kvalitně? Začněte vybírat z nabídky našich dřevostaveb! Anebo nás rovnou kontaktujte!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!