CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

2. 12. 2019

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Stavba na klíč už za 50 dní

Každopádně hned po vyřízení veškeré administrativy se v našem závodě v Chanovicích rozběhne výroba celostěnových panelů pro dřevostavbu a vy si mezitím připravíte základovou desku. Samotná stavba domu na klíč pak trvá padesát až maximálně osmdesát pracovních dnů.

Financování jako bonus od Haas Fertigbau

Určitě byste neměli váhat. I z toho důvodu, že v současné době jsou úrokové sazby hypoték velmi nízko a s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou navíc můžete získat financování ještě výhodněji. Pro představu uvádíme několik příkladů a podmínek, za jakých byste si mohli dřevostavbu od nás pořídit.

Rapido
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            81,61
Cena celkem:             2 604 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 8092 Kč

Luminoso
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            93,48
Cena celkem:             3 028 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 9410 Kč

Rio
Počet místností:          4+KK
Užitná plocha:            107,05
Cena celkem:             3 251 000 vč. DPH
Měsíční splátka:         od 10 103 Kč

Naše domy - kvalitní a nulové

Nemůžete udělat chybu, kvalitní německé dřevostavby Haas Fertigbau totiž stavíme už téměř 50 let. I vy máte možnost přidat se k více než 50 000 spokojených rodin v celé Evropě, které bydlí v našich dřevostavbách, a to jak v bungalovech, tak vícepodlažních domech. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, také prvotřídní materiály a špičkové služby. Všechny naše domy rovněž splňují požadavky legislativy, která vejde v platnost 1. 1. 2020 a stanoví, že nově bude možné stavět pouze domy s téměř nulovou spotřebou energie.

Takže: chcete bydlet brzo a kvalitně? Začněte vybírat z nabídky našich dřevostaveb! Anebo nás rovnou kontaktujte!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

I na 13. ročníku veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD na vás budeme u stánku Haas Fertigbau dobře připraveni. Těšíme se na každého zájemce, který nás ve dnech 6. – 8. února 2020 navštíví v hale 5 na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanech.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do konce února slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně.

Den otevřených dveří 30.11.2019

Den otevřených dveří 30.11.2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.