Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Nová generace rodinných domů Haas

15. 5. 2021

V těchto dnech přicházíme se zbrusu novou nabídkou rodinných domů!

Když stavíte nový domov, chcete bydlet jen v tom nejlepším. A nechcete mít žádné starosti se stavbou. Přesně to je naše parketa. Na rodinné domy se specializujeme téměř 50 let. O každý z nich pečujeme s německou důsledností od prvotního návrhu až po finální ladění detailů a předání klíčů.

V Haas Fertigbau ale rozhodně neusínáme na vavřínech. Neustále inovujeme a vyvíjíme jak certifikovaný systém obvodových stěn Thermo-Protect®, tak veškeré další parametry domů.

V těchto dnech přicházíme s novou řadou domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Díky použitým materiálům splňují parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Široká nabídka typových řešení

Nabídka 56 nových typů rodinných domů vychází částečně z našich nejoblíbenějších bungalovů a patrových domů. Je doplněna o zcela nová interiérová i exteriérová řešení. Při navrhování palety domů jsme mysleli na potřeby všech – od příznivců malých vesnických domů až po požadavky na velké vícegenerační městské vily.

Každý dům na míru

Inspirujte se naší širokou nabídkou zbrusu nových domů. Každý z nich můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu. Vždy se můžete spolehnout na to, že vám postavíme LEPŠÍ DOMOV!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Češi staví více dřevostaveb

Češi staví více dřevostaveb

Navzdory loňskému útlumu ve stavebnictví počet dřevostaveb vzrostl. V roce 2020 v České republice mírně přibylo rodinných domů dřevostaveb, konkrétně o osmdesát sedm, a to navzdory poklesu stavebního trhu v důsledku koronavirové krize. Ukázaly to statistiky Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Jeden dům dva Dny otevřených dveří. Zajímáte o stavbu dřevostavby? Přijďte se podívat zblízka přímo do vzorového domu Instinkt u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 5.6.2021

Den otevřených dveří 5.6.2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.