Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 9.10.2021 - Blatná

4. 10. 2021

V Blatné na Strakonicku právě dokončujeme bungalov Instinkt 1-108. Protože se jedná o nejoblíbenější dřevostavbu z naší nabídky, rozhodli jsme se umožnit vám prohlídku ještě, než hotový rodinný dům na klíč předáme majitelům.

Termín dne otevřených dveří připadá na sobotu 9.10., kdy Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) pořádá tradiční Den otevřených dřevostaveb. Bungalov Instinkt 1-108 v Blatné vyrostl tak rychle, že jsme ho ani nestihli k akci přihlásit, ale o jeho prohlídku vás rozhodně nechceme připravit.

Rodinný dům na přání

Přestože se jedná o typový projekt, je upraven přesně na míru podle přání majitelů. Celý bungalov je vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo a komín je připraven k připojení krbových kamen. Okna lze zatemnit integrovanými předokenními roletami. Nepřehlédnutelná je prostorná terasa, která díky předsunutému zastínění nabídne v létě příjemný chládek, a naopak za nepříznivého počasí uchrání před deštěm. Majitelé jí tak budou moci maximálně využívat.

Nejprodávanější bungalov

Instinkt 1-108 nabízí 108 m2 užitné plochy a dispozici 5 + KK. Kromě pěti pokojů a kuchyňského koutu je v něm dostatek prostoru pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu.

Stavbu rodinného domu na klíč v Blatné jsme zahájili v polovině prázdnin a v polovině října bude dokončen. Přijďte se podívat v sobotu 9. 10. od 10 do 17 hodin, jak stavba vypadá týden před předáním. Než dům předáme budeme muset dodělat ještě podlahy a osadit dveře včetně zárubní.

Jak na prohlídku?

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Ten také bude připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá. Na vás pak bude vybrat si svůj LEPŠÍ DOMOV od Haas. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Řeznická (vedle č.p. 1495), Blatná, (zobrazit na mapě)
GPS: 49.4215947N, 13.8867419E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím