Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 9.10.2021 - Blatná

4. 10. 2021

V Blatné na Strakonicku právě dokončujeme bungalov Instinkt 1-108. Protože se jedná o nejoblíbenější dřevostavbu z naší nabídky, rozhodli jsme se umožnit vám prohlídku ještě, než hotový rodinný dům na klíč předáme majitelům.

Termín dne otevřených dveří připadá na sobotu 9.10., kdy Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) pořádá tradiční Den otevřených dřevostaveb. Bungalov Instinkt 1-108 v Blatné vyrostl tak rychle, že jsme ho ani nestihli k akci přihlásit, ale o jeho prohlídku vás rozhodně nechceme připravit.

Rodinný dům na přání

Přestože se jedná o typový projekt, je upraven přesně na míru podle přání majitelů. Celý bungalov je vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo a komín je připraven k připojení krbových kamen. Okna lze zatemnit integrovanými předokenními roletami. Nepřehlédnutelná je prostorná terasa, která díky předsunutému zastínění nabídne v létě příjemný chládek, a naopak za nepříznivého počasí uchrání před deštěm. Majitelé jí tak budou moci maximálně využívat.

Nejprodávanější bungalov

Instinkt 1-108 nabízí 108 m2 užitné plochy a dispozici 5 + KK. Kromě pěti pokojů a kuchyňského koutu je v něm dostatek prostoru pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu.

Stavbu rodinného domu na klíč v Blatné jsme zahájili v polovině prázdnin a v polovině října bude dokončen. Přijďte se podívat v sobotu 9. 10. od 10 do 17 hodin, jak stavba vypadá týden před předáním. Než dům předáme budeme muset dodělat ještě podlahy a osadit dveře včetně zárubní.

Jak na prohlídku?

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Ten také bude připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá. Na vás pak bude vybrat si svůj LEPŠÍ DOMOV od Haas. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Řeznická (vedle č.p. 1495), Blatná, (zobrazit na mapě)
GPS: 49.4215947N, 13.8867419E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 23.10.2021

Den otevřených dveří 23.10.2021

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu a jste z Plzeňska? Využijte sobotu 23. října k návštěvě právě dokončovaného bungalovu Rapido 2-81 v Plzni Křimicích.

Den otevřených dveří 9.10.2021

Den otevřených dveří 9.10.2021

K devíti otevřeným domům v rámci Dne otevřených dřevostaveb, přidáváme navíc jeden pouze pro zájemce o rodinné domy Haas. Individuální bungalov si přijďte prohlédnout do Dlouhého Mostu.

9. 10. otevíráme 9 domů!

9. 10. otevíráme 9 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, pořádaného Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) 9. října 2021 od 10 do 17 hod., můžete navštívit 9 našich vzorových, referenčních a rozestavěných domů v rámci celé České republiky.