Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

17. 4. 2021

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.

I starší projekty jsou stále živé

V obci Jablonná, mezi Neveklovem a Slapskou přehradou právě dokončujeme patrový rodinný dům podle projektu Basic Line Torino, který už v současnosti nemáme v nabídce, ale to neznamená, že ho klientům nenabízíme, když mají požadavek na podobný dům. Stavbu jsme zahájili v polovině ledna a na konci dubna předáme hotový dům majitelům.

Stupeň dokončení podle přání

Ve stupni dokončení na klíč budeme klientům předávat celé přízemí a navíc chodbu, koupelnu a jeden pokoj v patře. Zbytek patra na jejich přání necháme pouze ve stupni dokončení Praktik Plus (tedy k dokončení). Až se majitelé rozhodnou, budou mít zde vše připravené na dokončení dalších místností.

Nadstandardem rodinného domu v Jablonné je vytápění pomocí tepelného čerpadla a podlahového teplovodního topení, s možností chlazení.

Kdy a jak se můžete přijít podívat?

Dřevostavba bude v sobotu 24. dubna mezi 9 a 15:30 hodinou připravena na vaše prohlídky, přesto musíte počítat s tím, že v domě nebude hotové schodiště, položené podlahy a osazené dveře včetně zárubní. Na tyto dokončovací práce máme pak přibližně týden, abychom mohli dům předat klientům v celé své kráse.

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 je nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce: telefonicky na čísle +420 777 164 861 nebo na e-mailu Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. Vás prosíme, abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob, který se může společně setkávat.

 

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Podívejte se ostatně sami ZDE.

Adresa: Jablonná (vedle č. p. 75), 257 44 Neveklov (zobrazit na mapě)
GPS: 49.7846661N, 14.4524519E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Stavební online veletrh Veleton

Stavební online veletrh Veleton

Připojte se od 14. do 16. května na Stavební veletrh online a setkejte se s námi ve virtuálním světě. 

Den otevřených dveří 8.5.2021

Den otevřených dveří 8.5.2021

Využijte sváteční den k prohlídce oblíbeného bungalovu Instinkt 2. Kvůli velkému zájmu opět otevíráme zájemcům o bydlení v dřevostavbě náš vzorový dům v Martinově u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Díky mírnému rozvolnění a umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme uspořádat oblíbený Den otevřených dveří. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout bungalov Instinkt 2 – bez garáže, s větším obytným prostorem.