Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.4.2022

12. 4. 2022

Naplánujte si návštěvu vzorového domu v Martinově u Brandýsa nad Labem. Dveře otevíráme všem zájemcům o bydlení v dřevostavbě. Přijďte se přesvědčit o všech výhodách rodinných domů Haas nebo se jen inspirovat.

Náš obchodní zástupce Jan Waloszek se bude těšit na vaši návštěvu v sobotu 23. 4. 2022 mezi 10 a 14 hodinou. Nejen, že si můžete rodinný dům na vlastní oči prohlédnout a vše si osahat, ale s naším odborníkem, který byl u projektu od samého začátku, si můžete popovídat i o tom, jak se tento konkrétní dům rodil a rostl.

Oblíbený bungalov Instinkt 1-108 v Martinově s upravenou dispozicí 4 + KK a užitnou plochu 113 m2, Je vybaven kuchyňskou linkou a jednoduše zařízen nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je vybaven podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo, které je standardní součástí dodávky rodinného domu na klíč.

Postavíme pro vás lepší domov

Bungalov Instinkt 1-108 je samozřejmě i součástí nové generace rodinných domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Konstrukce a komponenty našich domů splňují parametry požadované pro pasivní domy. Abychom vám pomohli šetřit budoucí výdaje za energie, rozhodli jsme se, že všechny rodinné domy už ve standardu vybavíme tepelným čerpadlem vzduch-voda, na které napojíme podlahové teplovodní vytápění.
A nejenže rodinné domy Haas skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Katalog zdarma

Pro vaši inspiraci jsme připravili zcela nový tištěný katalog rodinných domů, který si můžete z návštěvy vzorového domu odnést. Na 130 stranách katalogu najdete kompletní nabídku našich typových bungalovů, patrových domů, dvojdomů a dvougeneračních domů. Každý z nich můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto z katalogu nevyberete, postavíme vám za cenu typového domu individuální dům podle vašich představ. Navíc se dozvíte spoustu užitečných informací o tom, jak domy vyrábíme, stavíme, jaké používáme materiály či technologie nebo jak jsou spokojení klienti, kteří s námi už svůj domov postavili.

Jak na prohlídku?

Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, telefonicky na čísle: +420 602 247 599 nebo e-mailem: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz  

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Martinov 429, Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Den otevřených dveří 14.5.2022

Den otevřených dveří 14.5.2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Souhlasím se vším