CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 17.11.2018

8. 11. 2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.

Zajímáte se o bydlení v dřevostavbě? Pak se určitě přijeďte zeptat našich odborníků na všecko co vás zajímá o stavbě, o financování, o energetické náročnosti, o zárukách nebo zkrátka jen o bydlení.

Bungalov Instinkt si můžete přijet prohlédnout do Jevíčka na Svitavsku a patrový rodinný dům Skywood 2 otevíráme v obci Boseň na Mladoboleslavsku.
Oba domy jsme začali stavět na začátku září a koncem listopadu už je budeme předávat hotové majitelům.

Rodinný dům Skywood 2 nabízí dispozici 5 + kk na užitné ploše přes 128 m2. Na přání majitelů jsme v tomto domě vytvořili navíc komoru pod schody. Dům je vytápěn elektrokotlem a pro připojení krbových kamen má připraven komín s výměníkem. Fasádu zdobí krásný kamenný obklad, který si ale majitel zajistil sám.

Standardní bungalov Instinkt nabízí dispozici 4 + kk s garáží na užitné ploše přes 108 m2. My jsme ale v tomto případě vnitřní dispozici na přání majitelů upravili. Zajímá vás jak? Pak se určitě přijeďte podívat. Individuálně můžeme upravit jakýkoliv projekt tak, aby vyhovoval přesně vašim představám.

Na obouch místech se těšíme na vaší návštěvu mezi 10 a 14 hodinou!

Skywood:                                                      Instinkt:
Adresa: Boseň (vedle čísla 134)                     Adresa: Římských Legií, Jevíčko
GPS: 50.5039794N, 15.0252956E                GPS: 49.6336425N, 16.7010297E    

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie.