Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY PLÁNOVANÝ
DOD
LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
4.5.2021  

Novosedly na Moravě

Instinkt Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
11.5.2021  

Štáhlavy - Plzeň

Rapido Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.5.2021  

Keblov - Benešov

Harmony 9 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
25.5.2021  

Střelice - Brno-venkov

  Individuální projekt - patrový Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
1.6.2021  

Křešice - Litoměřice

Individuální projekt - bungalov Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
7.6.2021  

Stará Ves nad Ondřejnicí - Ostrava

Rio Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
8.6.2021  31.7.2021

Bavoryně - Beroun

Individuální projekt - patrový Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
14.6.2021  

Chvalovice - Nymburk

Instinkt Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
21.6.2021  

Vejprnice - Plzeň

Rio Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
28.6.2021  

Bukovice u Rohozce - Brno

  Bungalov Line 60 Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
29.6.2021  

Radim - Jičín

Harmony 9 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
7.7.2021   Dlouhý Most - Liberec   Individuální projekt - bungalov Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
13.7.2021   Třemošná - Plzeň Jubilée 2-154 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.7.2021   Mníšek pod Brdy   Individuální projekt - patrový Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
20.7.2021   Křimice - Plzeň   Rapido 2-81 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
26.7.2021   Černouček - Litoměřice   Instinkt 1-108 - varianta 5+KK Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
27.7.2021   Blatná - Praha   Instinkt 1-108 Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
2.8.2021   Boseň - Mnichovo Hradiště   Individuální projekt (s altánem) Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
3.8.2021   Nebílovy - Plzeň   Individuální projekt - bungalov Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
16.8.2021   Drahamy - Prostějov   Individuální projekt - bungalov Svoboda Martin  +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
17.8.2021   Valdek - Kladno   Instinkt 1-108 - varianta Open Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
23.8.2021   Lom - Litvínov   Instinkt 2-129 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
24.8.2021   Mšecké Žehrovice - Rakovník   Instinkt 1-108 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
30.8.2021   Boršov - Svitavy   Instinkt 1-108 Kotačka Miloš +420722689388 Milos.Kotacka@Haas-Fertigbau.cz
6.9.2021   Brandýs nad Labem   Individuální projekt - bungalov Krejza Jakub +420603260592 Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz

 

 

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.