Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY PLÁNOVANÝ
DOD
LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
7.7.2021  9.10.2021 Dlouhý Most - Liberec Individuální projekt - bungalov Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
13.7.2021   Třemošná - Plzeň Jubilée 2-154 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.7.2021   Mníšek pod Brdy Individuální projekt - patrový Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
20.7.2021  23.10.2021 Křimice - Plzeň Rapido 2-81 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
26.7.2021   Černouček - Litoměřice   Instinkt 1-108 - varianta 5+KK Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
27.7.2021  6.11.2021 Blatná - Praha Instinkt 1-108 Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
3.8.2021   Nebílovy - Plzeň Individuální projekt - bungalov Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
23.8.2021  13.11.2021 Lom - Litvínov   Instinkt 2-129 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
24.8.2021   Mšecké Žehrovice - Rakovník Instinkt 1-108 Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
30.8.2021   Boršov - Svitavy   Instinkt 1-108 Kotačka Miloš +420722689388 Milos.Kotacka@Haas-Fertigbau.cz
6.9.2021   Brandýs nad Labem   Individuální projekt - bungalov Krejza Jakub +420603260592 Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz
13.9.2021  13.11.2021 Valdek - Kladno Instinkt 1-108 - varianta Open Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

14.9.2021

  Drahamy - Prostějov   Individuální projekt - bungalov Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz

20.9.2021

  Smědčice - Plzeň   Instinkt 1-108 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
21.9.2021   Boseň - Mnichovo Hradiště Individuální projekt (s altánem) Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
27.9.2021   Spořice - Chomutov   Rio 3-112 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
5.10.2021   Vysoký Újezd - Beroun   Individuální projekt - patrový Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
12.10.2021   Tisá - Děčín   Rapido 2-81 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
12.10.2021   Tisá - Děčín   Rapido 2-81 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
18.10.2021   Povrly - Ústí nad Labem   Individuální projekt - bungalov Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
25.10.2021   Edrovice - Rýmařov   Spring 3-134 Kameník Ladislav +420602247599 Ladislav.Kamenik@haas-fertigbau.cz
26.10.2021   Světlá pod Ještědem - Liberec   Rio 2-100 Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
1.11.2021   Minkovice - Liberec   Skywood 2-126 Krejza Jakub +420603260592 Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz
8.11.2021   Olomoučany - Blansko   Instinkt 2-129 Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

 

 

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.