Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY PLÁNOVANÝ
DOD
LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
11.1.2021   Těchlovice - Stříbro Individuální projekt - bungalov Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.1.2021   Neveklov - Benešov Basic Line Torino Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
1.2.2021   Česká Kubice - Domažlice Harmony 9 Ing. Vysušil Petr  +420731542294 Petr.Vysušil@Haas-Fertigbau.cz
8.2.2021   Vejprty - Chomutov Harmony 2 Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
16.2.2021   Lety u Dobřichovic - Praha západ   Rio Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
22.2.2021   Mečeříz - Benátky n.Jiz. Individuální pojekt - bungalov Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
16.3.2021   Hradištko - Sadská Individuální pojekt - bungalov Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
23.3.2021   Chodová Planá Harmony 1 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
13.4.2021   Dobroměřice - Louny Individuální pojekt - bungalov Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
26.4.2021   Lukavice v Čechách - Ústí nad Orlicí   Instinkt Kotačka Miloš +420722689388 Milos.Kotacka@Haas-Fertigbau.cz
27.4.2021  

Palkovice - Frýdek-Místek

  Spring Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
4.5.2021  

Novosedly na Moravě

  Instinkt Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
11.5.2021  

Štáhlavy - Plzeň

  Rapido Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.5.2021  

Keblov - Benešov

  Harmony 9 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
25.5.2021  

Střelice - Brno-venkov

  Individuální pojekt - patrový Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
31.5.2021  

Křešice - Litoměřice

  Individuální pojekt - bungalov Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
31.5.2021  

Bavoryně - Beroun

  Individuální pojekt - patrový Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz

 

 

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.