CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 12.5.2018

4. 5. 2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Záblatí je se svými 2 200 obyvateli charakterem velká vesnice, ale současně je to třetí největší městská část Bohumína. A právě tady dokončujeme stavbu nového rodinného domu, který je variantním řešením našeho bestselleru - patrové dřevostavby Skywood 2.

Datum předání majitelům je přitom naplánován na 17. května, takže dům bude v podstatě hotový. I v tomto případě doznal typový montovaný dům řadu změn – v interiéru je zakázkové schodiště SWN Moravia, zvýšené jsou stěny v přízemí. Vzduchotechnika ZEHNDER se stará o kvalitu a čistotu ovzduší, změny jsou i v dispozičním řešení. Pracovna v přízemí domu byla zrušena a o to víc narostl obytný prostor. Do stěny mezi vstupní halou a obývacím pokojem s kuchyní jsou instalovány posuvné dveře, přibylo i komínové těleso pro krbovou vložku. Koupelna v přízemí nové dřevostavby je vybavena navíc sprchou, na přání majitelů jsme zvětšili také koupelnu v patře směrem do ložnice (o cca 20 cm). Upravili jsme také uspořádání a zařizovací předměty v této koupelně.

Stavbu jsme zahájili 28. února a po cca 2,5 měsíci se majitelé mohou stěhovat! Nový rodinný dům jsme tak postavili za 58 pracovních dnů a to při dodržení všech standardů kvality Haas Fertigbau. Ostatně, přijeďte se podívat v sobotu 12. května do Záblatí u Bohumína – těšíme se na vás!

Adresa: Anenská (naproti číslu 260), Záblatí u Bohumína
GPS: 49.8893186N, 18.3766875E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie.