Zpět na výpis článků

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

4. 8. 2022

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Dům na přání

Půdorys ryze individuálního bungalovu se inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale nakonec byl upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení s chlazením. Dnes už standardní dřevěná okna s izolačním trojsklem zdobí tmavošedý nátěr. Nadstandardní je panoramatický krb. Za povšimnutí jistě stojí i ústřední obývací prostor s kuchyní, který se otevírá do střechy a je prosvětlen dvěma střešními okny. Ovšem ani střecha není úplně standardní. Kvůli místnímu regulativu jsme museli upravit úhel sklonu na 34°.

Virtuální prohlídku rodinného domu těsně před předáním majitelům pro vás natočil obchodní zástupce Jan Waloszek, který byl u tohoto projektu od samého začátku. Klientům také pomáhal přizpůsobit celý dům podle jejich přání i možností stavebního pozemku.

Račte vstoupit

Bungalov na klíč (tedy ve stupni dokončení COMPLETE) je připraven k nastěhování. Stačí instalovat kuchyňskou linku, světla a vybavit dům nábytkem. Prosíme vstupte:

Rádi postavíme rodinný dům i vám!

Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme individuální dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že od nás dostanete LEPŠÍ DOMOV. Díky použitým konstrukčním materiálům a dalším komponentům splňují konstrukce domů Haas parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím