Zpět na výpis článků

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

4. 8. 2022

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Dům na přání

Půdorys ryze individuálního bungalovu se inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale nakonec byl upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení s chlazením. Dnes už standardní dřevěná okna s izolačním trojsklem zdobí tmavošedý nátěr. Nadstandardní je panoramatický krb. Za povšimnutí jistě stojí i ústřední obývací prostor s kuchyní, který se otevírá do střechy a je prosvětlen dvěma střešními okny. Ovšem ani střecha není úplně standardní. Kvůli místnímu regulativu jsme museli upravit úhel sklonu na 34°.

Virtuální prohlídku rodinného domu těsně před předáním majitelům pro vás natočil obchodní zástupce Jan Waloszek, který byl u tohoto projektu od samého začátku. Klientům také pomáhal přizpůsobit celý dům podle jejich přání i možností stavebního pozemku.

Račte vstoupit

Bungalov na klíč (tedy ve stupni dokončení COMPLETE) je připraven k nastěhování. Stačí instalovat kuchyňskou linku, světla a vybavit dům nábytkem. Prosíme vstupte:

Rádi postavíme rodinný dům i vám!

Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme individuální dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že od nás dostanete LEPŠÍ DOMOV. Díky použitým konstrukčním materiálům a dalším komponentům splňují konstrukce domů Haas parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

FOR ARCH 2023

FOR ARCH 2023

Vstupenky zdarma a zářijové akce od Haas Fertigbau!
Těšíme se na setkání se všemi zájemci o prvotřídní rodinné domy na veletrhu FOR ARCH 19. - 23. 9. 2023 u stánku č. 5A07 v hale 5 v PVA Expo Praha v Letňanech!

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Rodinný dům s dispozicí 4 + KK za akční cenu 4 399 999 Kč ve standardu PREMIUM na klíč nebo „k dokončení“ za 3 799 000 Kč! Pouze v září 2023!

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Vyberte si jakýkoliv rodinn dům Haas a získejte poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň!

Povolit vše