Zpět na výpis článků

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

4. 8. 2022

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Dům na přání

Půdorys ryze individuálního bungalovu se inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale nakonec byl upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení s chlazením. Dnes už standardní dřevěná okna s izolačním trojsklem zdobí tmavošedý nátěr. Nadstandardní je panoramatický krb. Za povšimnutí jistě stojí i ústřední obývací prostor s kuchyní, který se otevírá do střechy a je prosvětlen dvěma střešními okny. Ovšem ani střecha není úplně standardní. Kvůli místnímu regulativu jsme museli upravit úhel sklonu na 34°.

Virtuální prohlídku rodinného domu těsně před předáním majitelům pro vás natočil obchodní zástupce Jan Waloszek, který byl u tohoto projektu od samého začátku. Klientům také pomáhal přizpůsobit celý dům podle jejich přání i možností stavebního pozemku.

Račte vstoupit

Bungalov na klíč (tedy ve stupni dokončení COMPLETE) je připraven k nastěhování. Stačí instalovat kuchyňskou linku, světla a vybavit dům nábytkem. Prosíme vstupte:

Rádi postavíme rodinný dům i vám!

Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme individuální dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že od nás dostanete LEPŠÍ DOMOV. Díky použitým konstrukčním materiálům a dalším komponentům splňují konstrukce domů Haas parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Přijďte si prohlédnout bungalov Instinkt 1-108 na Den otevřených dveří do Martinova u Brandýsa nad Labem a získejte slevu až 380 000 Kč na nový dům Haas Fertigbau. 

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti

Získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti

Navštivte náš Den otevřených dveří a můžete získat 30 000 Kč na vybavení domácnosti. Nechte se provést některým z našich rodinných domů a zjistěte, jak vypadá lepší domov. My vám ho rádi postavíme a přidáme i něco navíc.

Souhlasím