CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY PLÁNOVANÝ
DOD
LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
3.2.2020   Braníškov - Brno-venkov Jubilée Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
17.2.2020   Černošice - Praha-západ IP (patrový s rovnou střechou) Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
24.2.2020   Bruntál IP (bungalov s garážovým stáním Bittner Martin +420603253503 Martin.Bittner@Haas-Fertigbau.cz
2.3.2020   Sendražice - Kolín Instinkt Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
3.3.2020  23.5.2020 Písková Lhota - Mladá Boleslav Individuální projekt (bungalov s přístavbou garáže) Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
9.3.2020   Oskořínek - Nymburk Individuální projekt (bungalov) Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
16.3.2020   Záryby - Brandýs nad Labem Instinkt 2 Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
17.3.2020   Horoušany - Úvaly Instinkt 2  Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
23.3.2020   Rádlo - Jablonec nad Nisou Skywood Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
30.3.2020   Petrovice - Karviná Luminoso Bittner Martin +420603253503 Martin.Bittner@Haas-Fertigbau.cz
15.4.2020   Palkovice - Frýdek-Mýstek Skywood 2 Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
20.4.2020   Skotnice - Nový Jičín Instinkt Bittner Martin +420603253503 Martin.Bittner@Haas-Fertigbau.cz
27.4.2020   Poříčí - Litomyšl   Instinkt Kotačka Miloš +420722689388 Milos.Kotacka@Haas-Fertigbau.cz
28.4.2020   Nový Rychnov - Pelhřimov Madera Hunal Václav +420725536232 Vaclav.Hunal@Haas-Fertigbau.cz
5.5.2020   Beroun Skywood 2 Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
11.5.2020  23.5.2020 Chotíkov - Touškov Instinkt Open Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
12.5.2020   Zastávka - Rosice   Luminoso Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
18.5.2020   Nové Strašecí - Rakovník   Harmony 4 Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
22.5.2020   Sušice   Individuální projekt Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
25.5.2020   Vochov - Plzeň   Skywood 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
26.5.2020   Konárovice - Kolín   Madera Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
1.6.2020   Podhůří-Harta - Vrchlabí   Individuální projekt - patrový Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
8.6.2020   Tišnov   Festivo Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
9.6.2020   Vranovice n.Svratkou - Pohořelice   Harmony 9 Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
15.6.2020   Lužany - Přeštice   Instinkt Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

 

 

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.