CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY PLÁNOVANÝ
DOD
LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
7.9.2020   Husinec Řež - Praha-východ Instinkt 2 + garážové stání Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
14.9.2020   Úsobí - Havlíčkův Brod Instinkt  Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
29.9.2020   Koštany - Duchcov Luminoso Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
29.9.2020   Nýřany - Plzeň Instinkt 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
5.10.2020   Štěpánovice - Klatovy Individuální projekt - bungalov Ing. Petr Vysušil +420731542294 Petr.Vysušil@Haas-Fertigbau.cz
12.10.2020   Letkov - Plzeň Festivo Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.10.2020   Ovčáry - Mělník Instinkt Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
26.10.2020   Hořovice-V.Víska - Beroun Instinkt 2 Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
2.11.2020   Sobín - Praha Instinkt Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
16.11.2020   Lipence - Praha  Instinkt Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
23.11.2020   Most Individuální projekt - bungalov Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
30.11.2020   Chyně - Hostivice Skywood 2 Waloszek Jan +420602247599 Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
1.12.2020   Prace - Brno   Individuální projekt  patrový Ing. Řehulka Michal +420603253503 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
7.12.2020   Sokorov - Benátky n.Jiz.   Individuální projekt - bungalov Krejza Jakub +420603260592 Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz
14.12.2020   Nezabudice - Křivoklát   Individuální projekt - bungalov Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

2021

             
11.1.2021    Těchlovice - Stříbro   Individuální projekt - bungalov Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.1.2021   Neveklov - Benešov     Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz

 

 

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.