CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY LOKALITA foto stavby TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
2.10.2018 Krakovany - Kolín   Rio Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
8.10.2018 Nové Skorotice - Ústí nad Labem   Rio s garážovým stáním Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
15.10.2018 Vrchlabí   Spring Horák Čestmír +420603232693 Cestmir.Horak@Haas-Fertigbau.cz
17.10.2018 Tymákov - Plzeň  Harmony 9 (rekreační objekt) Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
22.10.2018 Újezd u Val.Klob. - Zlín   Skywood 2 s garážovým stáním Křenovská Yvona +420773093313 Yvona.Krenovska@Haas-Fertigbau.cz
23.10.2018 Studénka nad Odrou - Nový Jičín   Bungalov Line 60 (provedení praktik) Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
29.10.2018 Doksy - Kladno   Individuální projekt - Instinkt Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
30.10.2018 Liblice - Mělník   Instinkt 2 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
5.11.2018 Ohrobec - Jesenice - Praha    Rio 2 Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
6.11.2018 Kvíčovice - Domažlice Instinkt Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
12.11.2018 Stará Ves n.Ondř. - Ostrava   Bungalov Line 104 Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
13.11.2018 Babylon - Domažlice   Rio 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.11.2018 Malá Víska u Hoř. - Beroun   Individuální projekt Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
26.11.2018 Stř. Hoštice - Horažďovice   Instinkt 2 Ing. Arch. Svoboda Petr +420608700379 Petr.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
28.11.2018 Dobřejovice u P. - Praha   Linea Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
3.12.2018 Unhošť - Kladno   Individuální projekt - patrový Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
4.12.2018 Chotutice - Kolín   Rio Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
10.12.2018 Nová Ves - Mělník   Instinkt 2 Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
17.12.2018 Plasy - Plzeň   Rio Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
14.1.2019 Podbořany - Louny Instinkt Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
15.1.2019 Loket - Sokolov Madera Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
21.1.2019 Bakov n. Jizerou - Ml. Boleslav Instinkt 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
22.1.2019 Kratonohy - Hradec Králové Skywood 2 Ishizaki Zuzana +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
28.1.2019 Svitavy Instinkt 2 Ishizaki Zuzana +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
4.2.2019 Braškov - Kladno Bungalov Line 114 (s garáží) Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
11.2.2019 Obora - Tachov Madera Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.2.2019 Tuchlovice - Kladno   Harmony 1 Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
19.2.2019 Nehvizdy - Praha východ   Madera Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
25.2.2019 Trstěnice - Mariánské Lázně   Rio 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
26.2.2019 Příchovice - Přeštice   Instinkt 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
4.3.2019 St. Prachatice - Prachatice   Individuální projekt Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
11.3.2019 Rochlov - Plzeň-Sever   Individuální projekt Ing. Řehulka Michal +420602593426 Michal.Rehulka@Haas-Fertigbau.cz
12.3.2019 Sluštice - Praha-Východ   Instinkt Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
18.3.2019 Svojetice - Praha-Východ   Instinkt (s garážovým stáním) Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
26.3.2019 Břestek - Uherské Hradiště   Rio 2 Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.