CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Příští Vánoce ve vlastním domě!

10. 12. 2020

Chtěli byste trávit příští Vánoce ve vlastním novém domě špičkové kvality, ale máte dojem, že to není reálné? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Pokud se svěříte do rukou společnosti Haas Fertigbau, rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Protože naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní. V čem ona unikátnost spočívá? Nejde o jedinou věc či produkt, ale rovnou o celou škálu služeb, na jejímž konci je vysněný rodinný dům na klíč. Společnost Haas Fertigbau nabízí díky třem výrobním závodům v Česku, Rakousku a Německu prakticky neomezenou výrobní kapacitu. Jsme tedy schopni garantovat dohodnuté dodací termíny a ceny. S námi můžete skutečně bydlet do roka.

Financování jako bonus od Haas Fertigbau

Určitě byste neměli váhat. I z toho důvodu, že v současné době jsou úrokové sazby hypoték velmi nízko a my vám díky spolupráci s renomovanými finančními partnery pomůžeme zajistit financování ještě výhodněji.

Špičkové německé dřevostavby

Nemůžete udělat chybu. Kvalitní německé dřevostavby Haas Fertigbau totiž stavíme už téměř 50 let. I vy máte možnost přidat se k více než 50 000 spokojených rodin v celé Evropě, které bydlí v našich dřevostavbách, a to jak v bungalovech, tak vícepodlažních domech. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, také prvotřídní materiály a špičkové služby. 

Chcete bydlet brzo a kvalitně? Začněte vybírat z nabídky našich dřevostaveb! Anebo nás rovnou kontaktujte!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Den otevřených dveří 16.1.2021

Den otevřených dveří 16.1.2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.