Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Příští Vánoce ve vlastním domě!

10. 12. 2020

Chtěli byste trávit příští Vánoce ve vlastním novém domě špičkové kvality, ale máte dojem, že to není reálné? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Pokud se svěříte do rukou společnosti Haas Fertigbau, rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Protože naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní. V čem ona unikátnost spočívá? Nejde o jedinou věc či produkt, ale rovnou o celou škálu služeb, na jejímž konci je vysněný rodinný dům na klíč. Společnost Haas Fertigbau nabízí díky třem výrobním závodům v Česku, Rakousku a Německu prakticky neomezenou výrobní kapacitu. Jsme tedy schopni garantovat dohodnuté dodací termíny a ceny. S námi můžete skutečně bydlet do roka.

Financování jako bonus od Haas Fertigbau

Určitě byste neměli váhat. I z toho důvodu, že v současné době jsou úrokové sazby hypoték velmi nízko a my vám díky spolupráci s renomovanými finančními partnery pomůžeme zajistit financování ještě výhodněji.

Špičkové německé dřevostavby

Nemůžete udělat chybu. Kvalitní německé dřevostavby Haas Fertigbau totiž stavíme už téměř 50 let. I vy máte možnost přidat se k více než 50 000 spokojených rodin v celé Evropě, které bydlí v našich dřevostavbách, a to jak v bungalovech, tak vícepodlažních domech. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, také prvotřídní materiály a špičkové služby. 

Chcete bydlet brzo a kvalitně? Začněte vybírat z nabídky našich dřevostaveb! Anebo nás rovnou kontaktujte!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Díky mírnému rozvolnění a umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme uspořádat oblíbený Den otevřených dveří. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout bungalov Instinkt 2 – bez garáže, s větším obytným prostorem.

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Mostě si můžete prohlédnout verzi Instinkt – s garáží a dispozicí 4 + KK. Rezervujte si svoji prohlídku co nejdříve!