CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Podzim plný akcí

1. 9. 2020

Přijďte se podívat na naše domy zblízka a využijte speciální slevu 100 000 Kč na novou kuchyň nebo si pořiďte luxusní vilu z naší „Delux edice“ s výbavou v hodnotě 2 000 000 Kč.

V září se tradičně setkáváme na veletrhu FOR ARCH. Letošní ročník ale bude kvůli koronavirové pandemii jiný, omezený bezpečnostními a hygienickými opatřeními nejen pro návštěvníky, ale i pro vystavovatele. My jsme se rozhodli, možné šíření nákazy minimalizovat a veletrhu přímo na letňanském výstavišti se neúčastnit.

Abychom ale nezklamali zájemce o naše rodinné domy, připravili jsme mnoho akcí po celý podzim. Moc rádi vás všechny uvítáme na některém z našich Dnů otevřených dveří v rozestavěných dřevostavbách nebo ve vzorových domech, abyste si mohli zblízka a důkladně prohlédnout, jak kvalitní domy pro své zákazníky stavíme.

Zářijové Dny otevřených dveří

5.9. – bungalov Instinkt 2, Martinov u Brandýsa nad Labem (rodinný dům ve stavu, jak ho předáváme klientovi)
12.9. – bungalov Instinkt, Lužany u Přeštic (rodinný dům před předáním, k dodělání budou zbývat podlahy a dveře včetně zárubní)

Samozřejmě jsou pro vás otevřené i naše vzorové domy v Praze a Brně (každý den mezi 9 a 16 hodinou) a v Dolanech u Kladna a v Martinově u Brandýsa nad Labem (kdykoliv po předchozí telefonické domluvě – kontakty ZDE).
Pokud máte někde ve svém okolí některý z našich referenčních domů, můžete si domluvit prohlídku i v něm. Naši spokojení klienti Vám ochotně sdělí své dojmy ze stavby i z bydlení v dřevostavbě Haas Fertigbau. Kontakty na všechny referenční domy najdete ZDE.

100 000 Kč na kuchyň jako dárek

Všude se na vás budou těšit naši odborníci, aby vám poskytli maximum informací, které budete potřebovat, abyste se rozhodli pro dřevostavbu od nás. Pokud se rozhodnete s námi uzavřít smlouvu na nový dům na klíč do 15. října, dostanete od nás navíc kupon na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku! – více informací ZDE.

Dům pro náročné

Speciální nabídku máme i pro ty, kteří se nespokojí s něčím jen tak obyčejným. Limitovaná edice luxusní vily Delux Jubilée jistě nadchne i ty nejnáročnější. Patrový rodinný dům s užitnou plochou 160 m2, dispozicí 5 + KK s krytou terasou a parkovacím stáním můžete mít nyní „v plné výbavě“, která skrývá energeticky nejúspornější obvodové stěny Thermo-Protect® 40 (s vynikající hodnotu součinitele prostupu tepla U = 0,09 W/m2K), zvýšenou výšku stropu v přízemí, dřevo-hliníková okna a vstupní dveře, předokenní elektronicky ovladatelné žaluzie, teplovodní podlahové vytápění s chlazením napojené na tepelné čerpadlo, větrací systém s rekuperací a entalpický výměník. To vše v hodnotě 2.000.000 Kč. Vilu Delux Jubilée si prohlédněte ZDE 

  

Haas Fertigbau to ale nejsou jen typové domy. Naší doménou jsou ryze individuální stavby podle vlastního projektu. Postavíme vám dům přesně podle vašich představ za cenu typového domu. Za individuální projekt u nás nezaplatíte ani korunu navíc. Náš projektant pro vás zdarma vypracuje studii a v ceně domu dostanete i projektovou dokumentaci včetně základové desky.

Pokračování v říjnu

Další akce pro vás připravujeme na říjen. Těšit se můžete na ještě více otevřených domů - především v průběhu akce „Den otevřených dřevostaveb“ 10.10. pořádaného Asociací dodavatelů montovaných domů (ADMD). O všech vás včas budeme informovat na webu i sociálních sítích. Rozhodovat se stále můžete i pro luxusní bydlení z naší limitované edice.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 26.9.2020

Den otevřených dveří 26.9.2020

Na sobotu 26. 9. 2020 jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. V rámci našeho „podzimu plného akcí“ otevřeme tentokrát dveře bungalovu Harmony 9 těsně před doděláním, a to ve Vranovicích na Brněnsku.

Den otevřených dveří 12.9.2020

Den otevřených dveří 12.9.2020

„Podzim plný akcí“ pokračuje Dnem otevřených dveří v bungalovu Instinkt v Lužanech u Přeštic. V sobotu 12.9. mezi 10 a 14 hodinou si můžete prohlédnout dřevostavbu těsně před předáním klientům.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do poloviny října slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku.