Zpět na výpis článků

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

9. 8. 2022

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Právě v Nýrsku jsme v současné době dokončili stavby čtyř bungalovů pro čtyři rodiny, které si zvolily toto město z několika prostých důvodů:

  • Je blízko přírodě.
  • V dojezdové vzdálenosti větších měst, jako je Plzeň, Strakonice, Prachatice, Domažlice, Klatovy, Horažďovice nebo Sušice.
  • Nabízí kompletní občanskou vybavenost.
  • A především jsou k mání dostupné stavební pozemky.

Pokud i vás láká bydlení v novém domě, jsme připraveni vám se všemi náležitostmi týkajícími se pořízení pozemku, stavebního povolení, ale především stavby vašeho vysněného domu pomoci. Nabízíme několik možností stupně dokončení. Ať už se rozhodnete pro stavbu domu na klíč (COMPLETE) nebo si bude chtít dům dokončit svépomocí (ECONOMY) anebo si necháte zařídit jen to hlavní (BASIC), budeme vám garantovat nejvyšší kvalitu provedení a garanci 30 let na statiku stavby.

Spolehněte se na ty nejlepší

Lepší domov vám rádi postavíme kdekoliv, a to nejen v Nýrsku. A proč lepší? Protože stavíme nízkoenergetické rodinné domy, jejichž konstrukce díky použitým konstrukčním materiálům a dalším komponentům splňují dokonce parametry definované pro pasivní domy.

A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Už ve standardu dostanete nadstandardní vybavení, jako je tepelné čerpadlo napojené na teplovodní podlahové topení, vestavěný komín pro napojení krbu či krbových kamen, velkoformátové obklady a dlažby nebo luxusní zařizovací předměty do koupelen a na toalety. Tím ale výčet výhod domů Haas teprve začíná.

Pokud se rozhodnete svěřit stavbu domu právě nám, můžete se spolehnout, že dostanete skutečně LEPŠÍ DOMOV.

Typový nebo individuální dům?

Inspiraci pro svůj nový rodinný dům můžete hledat v našem katalogu typových domů. Přestože nabízíme více než 50 typových bungalovů a patrových domů, platí, že každý dům rádi přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům a představám. Nebo vám postavíme ryze individuální dům podle návrhu vašeho vlastního architekta.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím