CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Jsme s vámi a stavíme dál!

27. 3. 2020

Chtěli bychom vám v těchto nesnadných časech vyjádřit naši podporu. Doufáme, že se s těžkostmi způsobenými zákeřnou pandemií vyrovnáváte statečně. A zároveň vás chceme ujistit, že společnost Haas Fertigbau je vám stále k dispozici.

Výrobu domů jsme nepřerušili ani v jednom z našich koncernových závodů a za důsledného dodržování pravidel a bezpečnostních opatření pokračují i veškeré stavby. Chceme dostát všem svým závazkům a objednané dřevostavby předat zákazníkům včas. Právě tak jsme připraveni vyrábět i stavět nové rodinné domy.

Rovněž naši projektanti pracují naplno. Nadále zpracovávají jak technické studie s vašimi individuálními požadavky na úpravy domu, tak samozřejmě i projektové dokumentace ke stavebním řízením. Pokud byste s nimi potřebovali cokoli probrat, jsou vám k dispozici. Můžete s nimi komunikovat prostřednictvím telefonu či elektronicky, což je v současné situaci nejvhodnější. Ovšem v případě potřeby si v rámci bezpečnostních pravidel můžete domluvit také individuální schůzku.

Připraveni jsme i na vaše požadavky při výběru finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Na našich webových stránkách v zákaznické sekci si vše můžete předvybrat v klidu domova. Funguje ale i naše reálná vzorkovna, takže když si předem domluvíte schůzku, rádi vás v ní uvítáme.

Obchodní zástupci jsou tu pro vás

Pokud stavbu domu teprve plánujete, můžete se bez obav obracet na naše obchodní zástupce. Ti jsou připraveni pomoci vám jak při plánování, tak i s propojením všech procesů stavby nového rodinného domu. Rádi vám poskytnou praktické rady před stavbou a upozorní na všechna dostupná řešení, která Haas Fertigbau ve svých domech nabízí.

Stejně tak můžete využít služeb našeho finančního poradce, který je vám plně k dispozici třeba jen pro případ žádosti o radu. A pomůže pochopitelně i se zajištěním kompletního financování domu.

Přestože v Haas Fertigbau klademe důraz na osobní jednání, preferujeme v těchto dnech komunikaci elektronickou nebo telefonickou. Jsme připraveni využívat i veškeré moderní formy, jakými jsou Skype, FaceTime, WhatsApp a podobně. Záleží jen na vás, jakému způsobu komunikace s našimi odborníky dáte přednost.


Myslíme na zdraví vaše i našich odborníků. Všichni k sobě nyní musíme být maximálně ohleduplní. Ale společně to zvládneme! Těšíme se na vás osobně i on-line.

Tým Haas Fertigbau

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 26.9.2020

Den otevřených dveří 26.9.2020

Na sobotu 26. 9. 2020 jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. V rámci našeho „podzimu plného akcí“ otevřeme tentokrát dveře bungalovu Harmony 9 těsně před doděláním, a to ve Vranovicích na Brněnsku.

Den otevřených dveří 12.9.2020

Den otevřených dveří 12.9.2020

„Podzim plný akcí“ pokračuje Dnem otevřených dveří v bungalovu Instinkt v Lužanech u Přeštic. V sobotu 12.9. mezi 10 a 14 hodinou si můžete prohlédnout dřevostavbu těsně před předáním klientům.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do poloviny října slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku.