CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Jsme s vámi a stavíme dál!

27. 3. 2020

Chtěli bychom vám v těchto nesnadných časech vyjádřit naši podporu. Doufáme, že se s těžkostmi způsobenými zákeřnou pandemií vyrovnáváte statečně. A zároveň vás chceme ujistit, že společnost Haas Fertigbau je vám stále k dispozici.

Výrobu domů jsme nepřerušili ani v jednom z našich koncernových závodů a za důsledného dodržování pravidel a bezpečnostních opatření pokračují i veškeré stavby. Chceme dostát všem svým závazkům a objednané dřevostavby předat zákazníkům včas. Právě tak jsme připraveni vyrábět i stavět nové rodinné domy.

Rovněž naši projektanti pracují naplno. Nadále zpracovávají jak technické studie s vašimi individuálními požadavky na úpravy domu, tak samozřejmě i projektové dokumentace ke stavebním řízením. Pokud byste s nimi potřebovali cokoli probrat, jsou vám k dispozici. Můžete s nimi komunikovat prostřednictvím telefonu či elektronicky, což je v současné situaci nejvhodnější. Ovšem v případě potřeby si v rámci bezpečnostních pravidel můžete domluvit také individuální schůzku.

Připraveni jsme i na vaše požadavky při výběru finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Na našich webových stránkách v zákaznické sekci si vše můžete předvybrat v klidu domova. Funguje ale i naše reálná vzorkovna, takže když si předem domluvíte schůzku, rádi vás v ní uvítáme.

Obchodní zástupci jsou tu pro vás

Pokud stavbu domu teprve plánujete, můžete se bez obav obracet na naše obchodní zástupce. Ti jsou připraveni pomoci vám jak při plánování, tak i s propojením všech procesů stavby nového rodinného domu. Rádi vám poskytnou praktické rady před stavbou a upozorní na všechna dostupná řešení, která Haas Fertigbau ve svých domech nabízí.

Stejně tak můžete využít služeb našeho finančního poradce, který je vám plně k dispozici třeba jen pro případ žádosti o radu. A pomůže pochopitelně i se zajištěním kompletního financování domu.

Přestože v Haas Fertigbau klademe důraz na osobní jednání, preferujeme v těchto dnech komunikaci elektronickou nebo telefonickou. Jsme připraveni využívat i veškeré moderní formy, jakými jsou Skype, FaceTime, WhatsApp a podobně. Záleží jen na vás, jakému způsobu komunikace s našimi odborníky dáte přednost.


Myslíme na zdraví vaše i našich odborníků. Všichni k sobě nyní musíme být maximálně ohleduplní. Ale společně to zvládneme! Těšíme se na vás osobně i on-line.

Tým Haas Fertigbau

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!