Zpět na výpis článků

FOR WOOD 2023

16. 1. 2023

Letos v tradičním termínu na začátku února (od 9. do 11. 2. 2023) se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech koná veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD. Budeme se na vás těšit v hale 5 u stánku 5A07 naší společnosti Haas Fertigbau.

I vy se máte na našem stánku na co těšit!

Nabídka typových domů je u nás velice široká, ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní. Navíc každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám nebo pro vás postavit ryze individuální dům podle vašich představ.

Domy pro podnikání

Naši nabídku rodinných domů jsme rozšířili také o domy pro podnikání. Přemýšlíte o vlastní provozovně? Vyřešte hned dvě věci naráz a pořiďte si rodinný dům s dílnou nebo jiným provozem. Vybrat si můžete bungalov i patrový dům s kadeřnictvím nebo ordinací, dílnou nebo třeba s vlastním fitness centrem.

Bytové domy

Hledáte spolehlivého partnera pro stavbu bytového domu, ubytovacího zařízení či třeba hotelu? Ať už potřebujete malý bytový dům jen pro dvě rodiny / dvě generace nebo velký bytový komplex s několika desítkami bytů, u nás si vyberete. Stejně tak vyhovíme i těm, kdo uvažují o stavbě ubytovacího zařízení – třeba pro studenty nebo dělníky, sociálního bydlení nebo menšího či většího hotelu.

Naši obchodní zástupci budou připraveni představit vám veškeré výhody Lepšího domova. Seznámí vás s použitými materiály, díky kterým všechny naše dřevostavby splňují parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

VSTUPENKA ZDARMA

Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech je otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu pak do 17 hodin.

Celodenní vstupenka stojí 150 Kč (nebo 100 Kč v předprodeji), ale pokud chcete náš stánek navštívit, nabízíme vám vstupenku ZDARMA! Stačí vyplnit formulář níže na stránce a my vám vstupenku obratem zašleme.

Těšíme se na všechny zájemce o dřevostavby Haas. Každému se rádi budeme věnovat individuálně, proto pokud už teď víte, že si s námi chcete promluvit, doporučujeme vám rezervovat si termín schůzky na e-mailu: info@haas-fertigbau.cz. Na naší expozici v hale 5 (stánek 5A07) budete v termínu dle vaší potřeby očekáváni a vaše schůzka proběhne v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace termínu, ale musíte počítat s tím, že budete třeba muset chviličku počkat, než se vám naši odborníci budou moci věnovat.

Přijďte si do našeho stánku vybrat svůj nový Lepší domov!

Zobrazit výstaviště PVA EXPO PRAHA na mapě
Informace pro návštěvníky veletrhu ZDE

Vstupenka ZDARMA na veletrh FOR WOOD

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů společnosti Haas Fertigbau i se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti ABF (provozovatele veletrhu FOR ARCH).
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Energeticky nenáročný bungalov

Energeticky nenáročný bungalov

V bungalovu, který právě vyrůstá u Hradce Králové, jsme na důkaz nízké energetické náročnosti rodinného domu provedli blower-door test.

Den otevřených dveří 29.1.2023

Den otevřených dveří 29.1.2023

V Praze Malešicích stojí už 25 let náš vzorový dům a obchodní centrum. Přijďte se v neděli 29. ledna podívat, jak vypadá dřevostavba po čtvrt století užívání. Prozradíme vám také více o speciální slevě až 1 656 000 Kč.

Den otevřených dveří 28.1.2023

Den otevřených dveří 28.1.2023

Srdečně Vás zveme na první letošní den otevřených dveří. Prohlédnout si můžete bungalov Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi. V sobotu 28. ledna bude téměř připraven k předání majitelům.

Souhlasím