Zpět na výpis článků

FOR ARCH 2023

6. 9. 2023

Vstupenky zdarma a zářijové akce od Haas Fertigbau!
Těšíme se na setkání se všemi zájemci o prvotřídní rodinné domy na veletrhu FOR ARCH 19. - 23. 9. 2023 u stánku č. 5A07 v hale 5 v PVA Expo Praha v Letňanech!

Zastavte se u našeho stánku 5A07 v hale 5!

Představíme vám všechny výhody, které nabízí standard Haas Fertigbau. V rámci tohoto standardu získáte v v ceně domu podlahové topení, tepelné čerpadlo, rekuperaci nebo třeba venkovní žaluzie. Popovídáme si s vámi o našich službách, které vám výrazně usnadní stavbu domu, a také o všech výhodách Lepšího domova. Seznámíme vás s použitými materiály, díky kterým konstrukce domů Haas splňují parametry definované pro pasivní domy. Nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Naše domy jsou navíc větší, světlejší i luxusnější.

Na FOR ARCH pro dům Rapido 2-81 4 + kk ve standardu PREMIUM na klíč za 4 399 000 Kč nebo „k dokončení“ za 3 799 000 Kč!

Zastavte se na veletrhu u našeho stánku, kde vám rádi poskytneme veškeré informace o naší zářijové akční nabídce bungalovu Rapido 2-81 za skvělou cenu! Podrobné informace o akci najdete zde.

Poukaz na kuchyň v hodnotě 100 000 Kč ke každému novému domu!

Máte vybraný svůj vysněný dům z naší nabídky? Uzavřete s námi smlouvu do 15. října a my vám k němu přidáme poukaz na kuchyň v hodnotě 100 000 Kč! Podrobnosti o akci najdete zde.


Rodinné domy Haas

Naše nabídka typových domů je velice široká, ať už preferujete bungalov, nebo patrový rodinný dům, dům tradiční, či moderní. Navíc každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto z katalogu nevyberete, postavíme vám za cenu typového domu dům podle vašich představ. Máte vlastní návrh domu od svého architekta? Nebo chcete jako architekt realizovat své vlastní návrhy nebo návrhy pro své klienty? Pak se na nás obraťte!

Projektant k vašim službám

Pokud se vám zalíbí některý z našich typových domů nebo máte o projektu vlastní představu, můžete si popovídat s našimi projektanty. Třeba o nových trendech v dřevostavbách; o tom, jakých chyb se vyvarovat ve fázi výběru dodavatele a zpracovatele projektu, co můžete udělat pro to, abyste byli na realizaci dobře připraveni, nebo třeba o tom, jaký další servis může projektant investorovi nabídnout.

Pevné ceny a termíny dodávek

Na čem se domluvíme, to platí! Haas standardně garantuje pevnou cenu domu celý rok od podpisu smlouvy. Žádné dodatečné navýšení, žádná inflace. Držíme slovo i cenu.

Hlavními přednostmi našich rodinných domů jsou kromě garance ceny především:

  • - prvotřídní kvalita provedení
  • - rychlost výroby a výstavby
  • - pevné termíny dodávek
  • - dlouhé záruky


VSTUPENKA ZDARMA

Vážíme si vašeho zájmu o rodinné domy Haas a velice rádi vás přivítáme v našem stánku. Proto vám nabízíme vstupenku ZDARMA.

Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech (stejně tak náš stánek) je otevřeno od úterý 19. 9. do pátku 22. 9. od 10.00 do 18.00 a v sobotu 23. 9., tedy poslední den veletrhu, jen do 17 hodin.

Celodenní vstupenka stojí 240 Kč, ale pokud chcete náš stánek navštívit, stačí si o vstupenku ZDARMA zažádat přes formulář níže na stránce. Každému, kdo poskytne své osobní údaje, zašleme obratem na e-mail vstupenku.

Pokud si chcete rezervovat termín schůzky s některým z našich obchodních zástupců, stačí napsat na e-mail: info@haas-fertigbau.cz. V naší expozici v hale 5 na stánku 5A07 budete v termínu dle vaší potřeby očekáváni a vaše schůzka proběhne v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu.
Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace termínu, ale musíte počítat s tím, že budete třeba muset chviličku počkat, než se vám naši odborníci budou moci věnovat.

Přijďte si do našeho stánku vybrat svůj nový Lepší domov.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit výstaviště PVA Expo Praha na mapě
Informace pro návštěvníky veletrhu ZDE
 

 

Vstupenka ZDARMA na veletrh FOR ARCH

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů společnosti Haas Fertigbau i se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti ABF (provozovatele veletrhu FOR ARCH).
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Další prestižní certifikát pro Haas

Další prestižní certifikát pro Haas

Německo je evropským lídrem v ochraně životního prostředí a klíčovým aktérem na cestě k udržitelné budoucnosti. Haas Fertigbau je zde držitelem dalšího prestižního certifikátu.

Povolit vše