Zpět na výpis článků

FOR ARCH 2022

6. 9. 2022

Třiatřicátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se blíží! Na všechny zájemce o prvotřídní dřevostavby se těšíme v tradičním podzimním termínu od 20. do 24. září na tradičním místě v PVA EXPO Praha v Letňanech. Najdete nás v hale 4, stánek Haas Fertigbau A07.

U našeho stánku A07 v hale 4 najdete LEPŠÍ DOMOV!

Naši obchodní zástupci budou připraveni představit vám veškeré výhody Lepšího domova. Seznámí vás s použitými materiály, díky kterým splňují konstrukce domů Haas parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Na FOR ARCH pro slevu až 380 000 Kč na nový dům

V letošním roce slaví společnost Haas Fertigbau 50 let na evropském trhu a my jsme se rozhodli poskytnout slevu 5 000 Kč za každý rok na trhu každému, kdo s námi uzavře do konce října smlouvu na nový dům. K výroční slevě 250 000 Kč přidáme ještě poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyňskou linku. Navíc každému návštěvníkovi našeho stánku se zájmem o rodinné domy Haas věnujeme poukaz na dalších 30 000 Kč na vybavení domu. Podrobné informace o akci najdete ZDE.


Rodinné domy Haas

Nabídka typových domů je u nás velice široká, ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní. Navíc každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto z katalogu nevyberete, postavíme za cenu typového domu dům podle vašich představ. Máte vlastní návrh domu od svého architekta? Nebo jste architekt a rádi byste realizovali své návrhy, resp. návrhy pro své klienty? Pak se na nás obraťte!

Projektant k vašim službám

Pokud se vám zalíbí některý z našich typových domů nebo máte o projektu vlastní představu, můžete si popovídat s našimi projektanty. Například o nových trendech v dřevostavbách; o tom jakých chyb se vyvarovat ve fázi výběru dodavatele a zpracovatele projektu; co můžete udělat pro to, abyste byli na realizaci dobře připraveni; nebo třeba jaký další servis může projektant nabídnout investorovi.

Pevné ceny i termíny dodávek

Na čem se domluvíme, to platí! Haas standardně garantuje pevnou cenu domu celý rok od podpisu smlouvy. Držíme slovo i cenu.
Největší předností našich dřevostaveb je kromě garance ceny především:

  • prvotřídní kvalita provedení
  • rychlost výroby a výstavby
  • pevné termíny dodávek
  • dlouhé záruky

VSTUPENKA ZDARMA

Vážíme si vašeho zájmu o rodinné domy Haas a velice rádi vás přivítáme v našem stánku. Proto vám nabízíme vstupenku ZDARMA.

Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech (stejně tak náš stánek) je otevřeno od úterý 20. 9. do pátku 23. 9. od 10.00 do 18.00 hodin a v sobotu 24. 9., tedy poslední den veletrhu, jen do 17. hodin.

Celodenní vstupenka stojí 200 Kč (nebo 150 Kč v předprodeji), ale pokud chcete náš stánek navštívit, stačí si o vstupenku ZDARMA zažádat přes formulář níže na stránce. Každému, kdo poskytne své osobní údaje, zašleme obratem vstupenku zpět na e-mail.

Pokud si chcete rezervovat termín schůzky s některým z našich obchodních zástupců, stačí napsat na e-mail: info@haas-fertigbau.cz. Na naší expozici v hale 4 na stánku A07 budete v termínu dle vaší potřeby očekáváni a vaše schůzka proběhne v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu.
Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace termínu, ale možná budete muset chviličku počkat, než se vám naši odborníci budou moci věnovat.

Přijďte si do našeho stánku vybrat svůj nový Lepší domov.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit výstaviště PVA EXPO Praha na mapě
Informace pro návštěvníky veletrhu ZDE

Vstupenka ZDARMA na veletrh FOR ARCH

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů společnosti Haas Fertigbau i se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti ABF (provozovatele veletrhu FOR ARCH).
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím