CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

12. 1. 2020

I na 13. ročníku veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD na vás budeme u stánku Haas Fertigbau dobře připraveni. Těšíme se na každého zájemce, který nás ve dnech 6. – 8. února 2020 navštíví v hale 5 na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanech.

A že se rozhodně máte na co těšit i vy!

  • Společnost Haas Fertigbau nabízí prakticky neomezenou výrobní kapacitu. To proto, že ve všech koncernových výrobních závodech v Česku, Rakousku a Německu používáme stejný konstrukční systém Thermo-Protect®. Díky tomu jsme schopni garantovat dohodnuté dodací termíny a ceny. S námi můžete bydlet do roka!
  • Pokud se vám zalíbí některý z našich typových domů nebo máte o projektu vlastní představu, můžete si popovídat s našimi projektanty. Například o nových trendech v dřevostavbách; o tom jakých chyb se vyvarovat ve fázi výběru dodavatele a zpracovatele projektu; jak laik pozná dobře zpracovaný projekt; co můžete udělat pro to, abyste byli na realizaci dobře připraveni; nebo třeba jaký další servis může projektant investorovi nabídnout.
  • Vše o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním se dozvíte od našich odborníků. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě.
  • Zvýhodněné financování s vámi probere úvěrový specialista, od kterého se rovnou dozvíte, zdali na hypoúvěr dosáhnete.
  • A aby se vám lépe plánovalo vysněné bydlení, dostanete od nás kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně.

        

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle! S námi se můžete spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály a špičkové služby. Léty prověřené, kvalitní německé dřevostavby stavíme téměř 50 let. Naše montované domy jsou skvělou volbou, protože jsou nízkoenergetické, mají příjemné mikroklima a je možné je upravit k obrazu svému ještě ve stadiu projektu.

VSTUPENKA ZDARMA

Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech je otevřeno od 10.00 do 18.00, v sobotu od 9.00 do 16.00 hodin.

Celodenní vstupenka stojí 100 Kč, ale pokud chcete náš stánek navštívit, nabízíme vám vstupenku ZDARMA – stačí si o ní napsat na e-mail: info@haas-fertigbau.cz a rovnou si na tomto e-mailu můžete i rezervovat termín schůzky. Na naší expozici v hale 5 budete v termínu dle vaší potřeby očekáváni a vaše schůzka proběhne v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu.

Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace termínu, ale musíte počítat s tím, že budete třeba muset chviličku počkat, než se vám naši odborníci budou moci věnovat.

Těšíme se na setkání!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Jsme s vámi a stavíme dál!

Jsme s vámi a stavíme dál!

Chtěli bychom vám v těchto nesnadných časech vyjádřit naši podporu. Doufáme, že se s těžkostmi způsobenými zákeřnou pandemií vyrovnáváte statečně. A zároveň vás chceme ujistit, že společnost Haas Fertigbau je vám stále k dispozici.

Den otevřených dveří 7.3.2020

Den otevřených dveří 7.3.2020

Teď je ten pravý čas plánovat stavbu nového domu! My jsme pro vás po zimní přestávce připravili první letošní Den otevřených dveří. Přijeďte se podívat na stavbu bungalovu Luminoso do Vlkovce u Benešova.

Už jen do 15.3. 2020 za ceny 2019

Už jen do 15.3. 2020 za ceny 2019

Nejlepší doba pro koupi nového domu od Haasu je právě teď! Pokud uzavřete smlouvu do 15. března 2020 rozhodně ušetříte.