CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 15.6.2019

7. 6. 2019

Pro všechny zájemce o nový dům nejen z okolí Uherského Hradiště jsme naplánovali Den otevřených dveří v obci Břestek. Prohlédnout si můžete oblíbený bungalov Rio těsně před dokončením.

Výlet mezi historií a současností

Ještě nemáte plán na sobotu 15. června? My pro vás máme tip na krásný výlet. Mezi jedním z nejkrásnějších moravských barokních zámků v Buchlovicích a nejstarším středověkým hradem Buchlov můžete navštívit moderní dřevostavbu v obci Břestek.

Bungalov Rio jsme začali stavět na konci března letošního roku a na konci června už klíče předáme majitelům. Ještě než se tak stane, rádi pozveme všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě, aby si mohli na vlastní oči prohlédnout každý detail nového rodinného domu.

Skokan loňského roku

Bungalov Rio patří dlouhodobě k velmi oblíbeným rodinným domům z naší nabídky. V roce 2018 ale poskočil v oblíbenosti u našich zákazníků na druhé místo za bestseller Instinkt. A není divu, že ho klienti volí stále častěji. Dispozice je navržena podle nejmodernějších trendů. Středobod bungalovu Rio tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem - místo pro společně strávené chvíle, které mají z pokojů umístěných v rozích bungalovu, všichni stejně blízko! Dispozici 4 + kk doplňuje koupelna a technická místnost. Využití posledního prostoru si můžete určit sami. Už ve standardu vám dáváme na výběr – koupelna nebo šatna?

Podívejte se ve 3D prohlídce, jak může vypadat i vaše Rio: https://my.matterport.com/show/?m=DFXK9EPNVFy

Rodinný dům na klíč do roka od podpisu smlouvy

Majitelé rodinného domu v Břesteku zvolili variantu s šatnou u ložnice. Vytápěn je plynovým kondenzačním kotlem, ale o to správné teplo domova se postarají krbová kamna. Fasádu zdobí krásná kombinace s dřevěným obkladem.

V sobotu 15. 6. si od 10 do 14 hodin prohlédnete téměř dokončený dům. Exteriér je hotový kompletně, v interiéru jsou obklady, zařizovací předměty v koupelně i malby na zdech. Po vaší návštěvě doděláme už pouze plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní. Naši odborníci už se těší na veškeré vaše dotazy.

Ve videu se můžete podívat jak dřevostavba rostla: 

Přijďte se za námi podívat. Jestliže se rozhodnete pro jakoukoliv naší dřevostavbu, můžete do konce června získat jako dárek robotickou sekačku!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Břestek (mezi č.p. 218 a 224), Buchlovice
GPS: 49.1015192N, 17.3517683E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!