CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 15.6.2019

7. 6. 2019

Pro všechny zájemce o nový dům nejen z okolí Uherského Hradiště jsme naplánovali Den otevřených dveří v obci Břestek. Prohlédnout si můžete oblíbený bungalov Rio těsně před dokončením.

Výlet mezi historií a současností

Ještě nemáte plán na sobotu 15. června? My pro vás máme tip na krásný výlet. Mezi jedním z nejkrásnějších moravských barokních zámků v Buchlovicích a nejstarším středověkým hradem Buchlov můžete navštívit moderní dřevostavbu v obci Břestek.

Bungalov Rio jsme začali stavět na konci března letošního roku a na konci června už klíče předáme majitelům. Ještě než se tak stane, rádi pozveme všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě, aby si mohli na vlastní oči prohlédnout každý detail nového rodinného domu.

Skokan loňského roku

Bungalov Rio patří dlouhodobě k velmi oblíbeným rodinným domům z naší nabídky. V roce 2018 ale poskočil v oblíbenosti u našich zákazníků na druhé místo za bestseller Instinkt. A není divu, že ho klienti volí stále častěji. Dispozice je navržena podle nejmodernějších trendů. Středobod bungalovu Rio tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem - místo pro společně strávené chvíle, které mají z pokojů umístěných v rozích bungalovu, všichni stejně blízko! Dispozici 4 + kk doplňuje koupelna a technická místnost. Využití posledního prostoru si můžete určit sami. Už ve standardu vám dáváme na výběr – koupelna nebo šatna?

Podívejte se ve 3D prohlídce, jak může vypadat i vaše Rio: https://my.matterport.com/show/?m=DFXK9EPNVFy

Rodinný dům na klíč do roka od podpisu smlouvy

Majitelé rodinného domu v Břesteku zvolili variantu s šatnou u ložnice. Vytápěn je plynovým kondenzačním kotlem, ale o to správné teplo domova se postarají krbová kamna. Fasádu zdobí krásná kombinace s dřevěným obkladem.

V sobotu 15. 6. si od 10 do 14 hodin prohlédnete téměř dokončený dům. Exteriér je hotový kompletně, v interiéru jsou obklady, zařizovací předměty v koupelně i malby na zdech. Po vaší návštěvě doděláme už pouze plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní. Naši odborníci už se těší na veškeré vaše dotazy.

Ve videu se můžete podívat jak dřevostavba rostla: 

Přijďte se za námi podívat. Jestliže se rozhodnete pro jakoukoliv naší dřevostavbu, můžete do konce června získat jako dárek robotickou sekačku!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Břestek (mezi č.p. 218 a 224), Buchlovice
GPS: 49.1015192N, 17.3517683E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny ještě nekončí! A proto i prázdninovou slevu prodlužujeme až do 31. 8. 2019! Neváhejte, příští prázdniny už můžete trávit ve vlastním domě! 

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Pokud se svěříte do ruku odborníků, může i stavba nového domu a vyřizování hypotéky proběhnout v klidu a pohodě. Své o tom ví mladá pětičlenná rodina, která si již druhým rokem užívá bydlení v dřevostavbě Haas Fertigbau. 

Den otevřených dveří 20.7.2019

Den otevřených dveří 20.7.2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!