CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 6.6.2020

26. 5. 2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

První červnovou sobotu 6. 6. 2020 od 10 do 14 hod. pokračuje náš seriál Dnů otevřených dveří návštěvou typového bungalovu Madera, který zaujme zejména prakticky řešeným půdorysem ve tvaru písmene „L“ s přímým vstupem na krytou terasu.

Místo pro vaší fantazii

Dřevostavbu u Pelhřimova jsme začali stavět 28. dubna. Předání hotového domu na klíč je naplánováno na konec července. V těchto dnech je rodinný ve stupni dokončení Praktik Plus, což je stavba k dokončení. I tento stupeň dokončení můžete zvolit, pokud byste si dům chtěli dodělat svépomocí a něco málo ušetřit ;). 

Přijďte to do Nového Rychnova omrknout. Zvenku je dům téměř hotov, uvnitř budou hotové betonové podlahy, dvojitě opláštěné vnitřní stěny, kompletní rozvody kanalizace, teplé a studené vody, stejně jako elektroinstalace apod. Chybět budou ale veškeré finální povrchové úpravy, obklady, dlažby, výmalby, podlahové krytiny. Neuvidíte ani zařizovací předměty v koupelnách nebo dveře a zárubně. O to víc prostoru můžete dát své vlastní fantazii a představit si, jak byste dům vybavili vy.

Praktický a pohodlný

Bungalov Madera s podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo má užitnou plochu 107 m2 a dispozici 4 + KK. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem o velikosti téměř 40 m2 tvoří otevřený harmonický celek navazující na krytou terasu. Tak neváhejte a poznamenejte si do kalendáře – v sobotu 6. června jedeme do Nového Rychnova na Maderu!

Sleva na kuchyň jako bonus

Pro všechny zájemce, kteří navštíví náš Den otevřených dveří v Novém Rychnově nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně od firmy Jiří Šalmík - Infini.*

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Nový Rychnov (za č.p. 138)
GPS: 49.3808919N, 15.3692161E

______________________________________________________________________________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč, nejpozději do 30.6.2020 a zahájením stavby rodinného domu do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky nebo vestavěných skříní, na základě předloženého kupónu prodejci (firmě Jiří Šalmík - Infini) a to nejpozději do 16 měsíců od data podpisu smlouvy o dílo.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nebo vestavěných skříní nižší než 100 000 Kč vč. DPH, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.7.2020

Den otevřených dveří 18.7.2020

Zůstáváte o letošních prázdninách v Čechách? Přemýšlíte o novém bydlení? Přijeďte se podívat v sobotu 18. 7. do Poříčí u Litomyšle, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům. Právě zde dokončujeme bungalov Instinkt.

Den otevřených dveří 24.6.2020

Den otevřených dveří 24.6.2020

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ve středu 24. června od 15 do 19 hod. pro vás chystáme Den otevřených dveří ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.