CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 26.10.2019

18. 10. 2019

Jeden z nejprodávanějších domů loňského roku, bungalov Luminoso, máte možnost nyní navštívit v Chotíkově u Plzně. Dřevostavba těsně před dokončením pro vás bude otevřená v sobotu 26. října od 10 do 14 hodin.

Luminoso v netypickém kabátku

V typovém řešení nabízí bungalov Luminoso přes 93 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK. V tomto případě jsme k rodinnému domu na přání majitelů přistavěli kryté parkovací stání. Bungalov je netypický i sedlovou střechou, která mu na kráse rozhodně neubírá.

Nadstandardní jsou také dřevěná okna, elektrické topné kabely nebo komín s přípravou pro připojení krbových kamen. Dřevostavba je velmi energeticky šetrná a je připravena na připojení fotovoltaických panelů.

Bydlete rychle a ušetřete

I tito klienti se přesvědčili, že s Haas Fertigbau mohou bydlet opravdu rychle. Vždyť smlouvu na nový dům s námi podepsali loni v polovině září. V srpnu letošního roku začala montáž na připravenou základovou desku a na konci října majitelům předáme hotový dům na klíč.

Rychle můžete bydlet i vy! Navíc pokud do konce října s námi uzavřete smlouvu na stavbu nového domu, tak třeba právě na bungalovu Luminoso můžete ušetřit až 138 000 Kč!

Nemáte-li vyřešené financování, nevadí. Díky spolupráci s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou, pro vás kompletně vyřídíme ZVÝHODNĚNÉ financování.

Přijďte se podívat, jak můžete za rok bydlet nebo nás kontaktujte!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Chotíkov, (vedle č.p.: 317), Plzeň
GPS: 49.7874483N, 13.3346592E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 30.11.2019

Den otevřených dveří 30.11.2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Den otevřených dveří 2.11.2019

Den otevřených dveří 2.11.2019

Už na sobotu 2.11. jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Slavoňova u Nového Města nad Metují. Těšit se můžete na variantní řešení bungalovu Luminoso.