CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 26.10.2019

18. 10. 2019

Jeden z nejprodávanějších domů loňského roku, bungalov Luminoso, máte možnost nyní navštívit v Chotíkově u Plzně. Dřevostavba těsně před dokončením pro vás bude otevřená v sobotu 26. října od 10 do 14 hodin.

Luminoso v netypickém kabátku

V typovém řešení nabízí bungalov Luminoso přes 93 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK. V tomto případě jsme k rodinnému domu na přání majitelů přistavěli kryté parkovací stání. Bungalov je netypický i sedlovou střechou, která mu na kráse rozhodně neubírá.

Nadstandardní jsou také dřevěná okna, elektrické topné kabely nebo komín s přípravou pro připojení krbových kamen. Dřevostavba je velmi energeticky šetrná a je připravena na připojení fotovoltaických panelů.

Bydlete rychle a ušetřete

I tito klienti se přesvědčili, že s Haas Fertigbau mohou bydlet opravdu rychle. Vždyť smlouvu na nový dům s námi podepsali loni v polovině září. V srpnu letošního roku začala montáž na připravenou základovou desku a na konci října majitelům předáme hotový dům na klíč.

Rychle můžete bydlet i vy! Navíc pokud do konce října s námi uzavřete smlouvu na stavbu nového domu, tak třeba právě na bungalovu Luminoso můžete ušetřit až 138 000 Kč!

Nemáte-li vyřešené financování, nevadí. Díky spolupráci s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou, pro vás kompletně vyřídíme ZVÝHODNĚNÉ financování.

Přijďte se podívat, jak můžete za rok bydlet nebo nás kontaktujte!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Chotíkov, (vedle č.p.: 317), Plzeň
GPS: 49.7874483N, 13.3346592E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

I na 13. ročníku veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD na vás budeme u stánku Haas Fertigbau dobře připraveni. Těšíme se na každého zájemce, který nás ve dnech 6. – 8. února 2020 navštíví v hale 5 na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanech.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do konce února slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně.

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!