CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 18.7.2020

5. 7. 2020

Zůstáváte o letošních prázdninách v Čechách? Přemýšlíte o novém bydlení? Přijeďte se podívat v sobotu 18. 7. do Poříčí u Litomyšle, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům. Právě zde dokončujeme bungalov Instinkt.

Naplánujte si výlet do malebné krajiny Pardubického kraje. Můžete navštívit například Toulovcovy maštale s pískovcovými útvary v borových lesích a cestou se zastavit v právě dokončovaném bungalovu Instinkt s garáží a dispozicí 4 + KK.

Bydlení za 10 měsíců – S Haasem žádný problém!

Smlouvu na stavbu nové dřevostavby jsme s majiteli podepsali na konci září loňského roku. Následovalo kolečko k zajištění projektové dokumentace, stavebního povolení atd., abychom na konci letošního dubna mohli začít se stavbou dřevostavby na připravenou základovou desku. Předání hotového bungalovu na klíč je plánováno na konec července – tedy přesně 10 měsíců od rozhodnutí investorů postavit si vlastní nový dům!

Bestseller Instinkt

Volba padla na typový bungalov Instinkt, který si ale majitelé nechali individuálně upravit, přesně podle vlastních představ. Standardně nabízí přes 108 m2 užitné plochy na 134 m2 plochy zastavěné. Kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu v něm najdete také prostor pro dvě koupelny, technickou místnost a sklad. Velkým plusem je garáž, která je součástí domu.

I typový dům je zpravidla individuální

V bungalovu v Poříčí mají navíc komín pro připojení krbu nebo krbových kamen. O tepelnou pohodu se stará elektrokotel s radiátory. Z venku rodinný dům zdobí dřevěný obklad a dvě barvy fasády. Půvab ještě umocňují okna s venkovní antracitovou fólií.

Ostatně přijeďte se podívat sami, jak to Instinktu sluší! Naši odborníci budou připraveni vás mezi 10 – 14 hodinou provést celým domem. Prohlédnout si můžete každý detail a zeptat se na vše, co vás o dřevostavbách zajímá.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Poříčí u Litomyšle (vedle č.p. 139),
GPS: 49.8000064N, 16.1961039E

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 15.8.2020

Den otevřených dveří 15.8.2020

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO.
Omlouváme se všem zájemcům. Už teď ale připravujeme další Dny otevřených dveří. Sledujte náš web nebo Facebook.

Jak se staví dům na dálku

Jak se staví dům na dálku

Naprostá většina těch, kdo se pouštějí do stavby domu, chce mít celý její průběh pod kontrolou. Lidé si proto pečlivě vybírají stavební dozor, sami na stavbu jezdí, vše si fotografují a důkladně dokumentují, jak jejich rodinný dům roste.

Den otevřených dveří 8.8.2020

Den otevřených dveří 8.8.2020

Jeden z našich nejprodávanějších bungalovů – Luminoso, si můžete prohlédnout v Zastávce u Rosic na Brněnsku. Dřevostavba těsně před předáním klientům pro vás bude otevřena mezi 10 a 14 hodinou.