CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 30.11.2019

15. 11. 2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.

Půdorys domu odpovídá typovému projektu Instinkt 2, tedy varianta dispozice 5 + kk. Nově je ale řešený obývací pokoj, který se otevírá do střechy. Přiznané jsou dřevěné prvky střešní konstrukce. Zvětšený vnitřní prostor působí velmi příjemně, vzdušně a velmi světle. U bungalovu Instinkt Open je totiž střecha v prostoru kuchyně doplněna o dvě kyvná střešní okna Velux s možností aktivního větrání a stínění.

Je libo střešní okna?

Pokud by se vám střešní okna líbila i ve vaší nové dřevostavbě, budete mít jedinečnou příležitost se ne vše detailně zeptat a poradit se s odborníkem přímo od Veluxu, který vám bude na místě k dispozici.

Trochu typový, trochu individuální

Typový projekt bungalovu Instinkt Open jsme na přání klientů tentokrát vybavili tepelným čerpadlem napojeným na podlahové vytápění. Vestavěný komín je připravený na připojení krbových kamen. Nadstandardní jsou i okna a dveře s jednostranným dekorem. Pohodu teplejších dnů si jistě majitelé vychutnají pod přistavěnou pergolou.

Nové bydlení za 14 měsíců

Smlouvu na novou dřevostavbu jsme s klienty uzavřeli loni na konci září. Po vyřízení stavebního povolení se celostěnové panely začaly vyrábět ve výrobní hale v Chanovicích. Na připravenou základovou desku jsme je pak začali montovat v polovině letošního září. Jakmile rodinný dům opustí poslední návštěvníci Dne otevřených dveří, doděláme už pouze podlahy, osadíme zárubně a dveře a nejpozději za týden, bude hotový dům na klíč připraven k předání.

Příští Vánoce ve vlastním novém domě

Přesvědčte se i vy, že s Haas Fertigbau můžete bydlet rychle a přitom kvalitně! Určitě není nemožné nadělit si novou dřevostavbu k příštím Vánocům! Navíc v současné době jsou úrokové sazby hypoték velmi nízko a s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou můžete získat financování ještě výhodněji!

Vlastní dům levněji než nájem v cizím bytě

Například podobný bungalov Instinkt Open můžete mít už za 10.350 Kč / měsíčně. Případně můžete zvolit nějaký levnější projekt z naší nabídky dřevostveb.

Speciální sleva jen pro návštěvníky DOD

Navíc pro každého návštěvníka sobotního DOD, který na základě návštěvy rozestavěné dřevostavby uzavře smlouvu na stavbu nového domu, máme speciální dárek v podobě 50 000 Kč slevy na nový dům.

Přijďte se zeptat do Horšovského Týna mezi 10 a 14 hodinou na vše, co vás zajímá o bydlení v dřevostavbě! Kromě již zmíněného odborníka od Veluxu, vám budou samozřejmě k dispozici i naši experti!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Pšeničná (odbočka z ulice Lidická u čísla 178), Horšovský Týn
GPS: 49.5317106N, 12.9277006E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!