CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 8.6.2019

29. 5. 2019

Pro všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě jsme připravili další den otevřených dveří v bungalovu Instinkt. V sobotu 8. června vás zveme do Neveklova, kousek od Benešova.

Dřevostavba Haas Fertigbau se narodí i za 9 měsíců

Nevěříte, že je možné rozhodnout se pro nový dům a za 9 měsíců bydlet? Přijďte se zeptat paní majitelky, že to opravdu lze. Skutečně na začátku října loňského roku se majitelé rozhodli a podepsali smlouvu na nový dům. Na konci března se pak začala montovat dřevostavba na připravenou základovou desku a předání hotového domu na klíč je naplánováno na první polovinu června.

A majitelé už se opravdu těší, až se do nového domu nastěhují. Nepodcenili ani terénní úpravy okolo domu či vybudování bazénu. V létě už si budou moci užívat veškeré výhody bydlení ve vlastním novém domečku.

Rodinný dům těsně před předáním

V sobotu 8.6. budete mít jedinečnou příležitost navštívit rodinný dům těsně před předáním. Budou dokončené veškeré výmalby, obklady a dlažby, včetně zařizovacích předmětů v koupelně. Jakmile skončí den otevřených dveří, vrhneme se na dodělání plovoucích podlah a dveří včetně zárubní, abychom do týdne mohli předat klíč od hotového domu.

Úpravy na přání

Přesto, že se jedná o typový projekt bungalovu Instinkt s dispozicí 4 + KK a garáží, vylepšili jsme dům na přání majitelů například předokenními roletami, komínem pro připojení krbových kamen nebo elektrokotlem se zásobníkem vody s tepelným čerpadlem. Fasádu domu ozdobí obklad v imitaci kamene.

Ušetřete až 150 000 Kč a získejte dárek – robotickou sekačku

Bungalov Instinkt patří už několikátou sezonu k nejžádanějším domům z naší nabídky. A protože svým klientům rádi vycházíme vstříc, nabízíme ho za akční cenu. Můžete tedy ušetřit až 150 000 Kč oproti standardní ceně. Navíc pokud uzavřete smlouvu na nový dům Haas Fertigbau do konce června, dostanete od nás jako dárek robotickou sekačku!

Přijďte se nás zeptat na cokoliv, co potřebujete o našich dřevostavbách vědět. V sobotu 8. června od 10 do 14 hodin se těšíme na vaší návštěvu!

Adresa: Jana Kubelíka (vedle č.p. 396), Neveklov
GPS: 49.7587475N, 14.5312575E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!