CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

16. 5. 2019

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Oblíbené a prodejně velmi úspěšné bungalovy Instinkt, Instinkt 2, Luminoso a Rapido nabízíme za zvýhodněnou akční cenu s úsporou až 150 000 Kč a do 30. června 2019 navíc spolu s praktickým dárkem – robotickou sekačkou.
Stačí jen do tohoto termínu uzavřít smlouvu na nový dům Haas Fertigbau a do 12 měsíců od uzavření smlouvy zahájit stavbu nového domu.

To je i při dlouhých lhůtách tuzemského stavebního řízení dostatečně dlouhá doba na vyřízení všech formálních záležitostí. A protože Haas Fertigbau staví rychle a záhy začnete řešit vzhled a údržbu vaší nové zahrady, vybavíme vás do začátku i komfortní pomůckou – jako dárek od nás dostanete robotickou sekačku Bosch Indego 350 (nebo podobnou v její cenové relaci). Na novou robotickou sekačku se navíc můžete těšit i v případě, že si vyberete jakýkoliv dům z naší nabídky.

Dárek vám bude předán společně s klíčem od dokončeného domu!

Akci nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi společnosti Haas Fertigbau.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 4.5.2019

Den otevřených dveří 4.5.2019

V obci Trstěnice u Mariánských lázní právě stavíme bungalov Rio. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 4. května!