CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

11. 6. 2019

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Oblíbené a prodejně velmi úspěšné bungalovy Instinkt, Instinkt 2, Luminoso a Rapido nabízíme za zvýhodněnou akční cenu s úsporou až 150 000 Kč a do 30. června 2019 navíc spolu s praktickým dárkem – robotickou sekačkou.
Stačí jen do tohoto termínu uzavřít smlouvu na nový dům Haas Fertigbau a do 12 měsíců od uzavření smlouvy zahájit stavbu nového domu.

To je i při dlouhých lhůtách tuzemského stavebního řízení dostatečně dlouhá doba na vyřízení všech formálních záležitostí. A protože Haas Fertigbau staví rychle a záhy začnete řešit vzhled a údržbu vaší nové zahrady, vybavíme vás do začátku i komfortní pomůckou – jako dárek od nás dostanete robotickou sekačku Bosch Indego 350 (nebo podobnou v její cenové relaci). Na novou robotickou sekačku se navíc můžete těšit i v případě, že si vyberete jakýkoliv dům z naší nabídky.

Dárek vám bude předán společně s klíčem od dokončeného domu!

Akci nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi společnosti Haas Fertigbau.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 20.7.2019

Den otevřených dveří 20.7.2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny začínají, je načase koupit nový dům, abyste ty příští mohli trávit ve vlastním! Využijte naší speciální slevu 50 000 Kč. Takhle nízko už ceny nebudou!

Den otevřených dveří 22.6.2019

Den otevřených dveří 22.6.2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.